velo-sport.sumy.ua

Велосипедисти Сумщини, об'єднуйтесь!

Сьогодні: 18 квітня 2024, 23:55

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Настоятельная просьба фото для отчетов загружать в Галерею и делать ссылки в текст отчета.
Многие старые отчеты с фотками, размещенными на других серверах, остались без фоток.



Створити нову тему Відповісти  [ 166 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2012, 01:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
MABP написав:
Да... Это уже аксиома - в горах тяжело, но красиво!

Спасибо Володя за отчет! :friends: Читать одно удовольствие! :good:

З.Ы. С обновкой! Чтоб не подводил :drinks:


В горах действительно красиво!!! Но для меня катание в горах похоже на распитие самогона :russian: . Удовольствие значительно короче чем длительный и тяжелый бодун..Так и в горах 30 км подъем, а потом слетаешь очень быстро. Порядок правда обратный, сначала мучения :bad: а потом удовольствие. :crazy_pilot:
А вот с обмыванием :drinks: тут проблема, скоро начну пить один или в роли собутыльника будет велосипед :D


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2012, 08:23 
Офлайн
Трубадур
Аватар користувача

З нами з: 09 червня 2009, 23:22
Повідомлень: 5768
Изображений: 69
Звідки: Сумы
Велосипед: Cinelli
Ну, это не есть проблема. Действительно - можно бухнуть с великом. И чокаться с ним приятно, и понимание полное. И уважение. А можно и "под таракана" - привязываешь за лапу. Потом с приездом-отъездом. У какого-то русского классика естьописание такого пития. Не могу вспомнить у кого.
Да и питие в одиночку - не наше изобретение - это лорд английский ужирается один.
Да, лишнего не наливай велику, буянить начнет, тормоза откажут. :D

_________________
Сижу, никого не трогаю, починяю "Примус"
(Felis)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2012, 23:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Abadonna написав:
Да, лишнего не наливай велику, буянить начнет, тормоза откажут. :D

Главное шоб у меня тормоза не оказали :crazy: бо тогда копы заберут у местный обезьянник :D


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 серпня 2012, 04:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Нещодавно натрапив на цілу серію цікавих сортів місцевого пива. :) Наприклад спеціальне вело-пиво. Як вам таке.



Назву можна перевести як дво-підвісний або просто вело з двома амортизаторами.
Тобто якщо врізати десь 5 пляшечок такого пива то буде краще їхати??? :crazy_pilot:
Після поїздки пробував, але під час поїздки ще ні.
Пити вагітним та за кермом не можна…


А не веліку хоч залийся на здоров’я. :russian: :drinks:
Виходячи з назви це пиво для байкерів, буду тепер шукати пиво для шосерів :Search: .
Треба насідати на Охтирський завод нехай теж випустять вело пиво. Для деяких вело любителів у літрових пляшках. :D

А ось ще з цієї серії, полігамне пиво. :D



Відомо що довгий час місцеві ютівці мали не одну жінку а декілька (про максимальну кількість сказати не можу). Ось вам пиво з девізом «Чому мати тільки одну???». :oops:

Нарешті дещо політичне пиво.



Місцевий конгрес вирішив трохи зменшити конституційні права. :Це не сподобалось громадянам. Як результат бочки з пивом полетіли в Велике Озеро.

Такі ось тематичні варіанти пива. :friends: :drinks:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 серпня 2012, 05:36 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14151
Изображений: 2207
Познавательно, красиво... и даже бутылочка запотелая. Один вопрос, - вкусно? thinks

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 серпня 2012, 07:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
MABP написав:
Познавательно, красиво... и даже бутылочка запотелая. Один вопрос, - вкусно? thinks


Нормально :) Самое вкусное пиво дома :drinks:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2012, 09:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Вперше у житті побачив на власні очі професійну велогонку. :Yahoo!: Тур Юти проводиться кожен рік поряд з Солт Лейк та безпосередньо у самому міст іhttp://tourofutah.com/. Подія була місяць тому, але я дозрів написати невеличкий звіт тільки зараз. :pardon: Найбільш цікавим для мене була роздільна командна гонка. Бо я розумів що інші етапи дивитись менш цікаво. А розділка проводилась на мототрекуhttp://www.millermotorsportspark.com/ все повинно було бути перед очима. Звичайно я вирішив поїхати до мототреку на вело. Від Солт Лейк це десь 40 км. Я навіть вело форму не одягав, та спокійно поїхав. Прижарило по дорозі по повній тим більш що це дорога на захід. На захід та на південь їздить у літку тут не рекомендують. На захід це ще більш пустеля. Тому жарко було…
Але доїхав нормально відстань не велика. Перш за все позаглядав до кімнат (або скоріше гаражів) де були команди. Цікаво було подивитись життя профі зсередини. Купа техніки. Та вело для розминки







Назви команд на авто викликали повагу.




Ну а велосипеди….Тут нічого коментувати. thinks :shock:







Вперше побачив кермо для розділки…Круто :good:


А тепер до треку.


Видовище цікаве. Спортсмени їдуть добре злагоджено як по струнці дуже часто передаючи зміну. Чітко, як годинник.


Фото з фінішу. Красиво хлопці накачують на фініш.







Навіть ззовні зрозуміло що це не прості люди.
А потім нагородження. Жовта майка. Та команда переможець етапу.




Церемонія нагородження традиційна як я бачив по ТВ. Дівчата для нагородження відповідно модельної зовнішності.




Стає зрозумілим чого хлопці так стараються перемогти. :D



По дорозі до мототреку а потім ще й додому напекло у голову. Схоже був невеличкий сонячний удар. Увечері довелось лежати та пити водичку. :bad:
На інший етап що фінішував у місті я теж потрапив. Але нормальних фото зробити не вдалось. Біля фінішного коридору було багато людей.



А ось нагородження з переможцем і дівчатами я не міг не сфоткати. :oops: :Rose:


Такий ось тур Юти. Цікаво що більшість доріг цього туру я вже проїхав. Тому можу уявити як важко було лізти на гори. Але подивившись час гонки зрозумів що це супер люди. Гори вони просто пролітали. На те вони й профі…


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2012, 11:02 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14151
Изображений: 2207
Дифчёнки симпатишные :good:

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Гірська 200-ка
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2012, 10:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Десь місяць тому непогано покатався :) . Пишу тільки зараз бо на роботі придавили :oops: . Можливість покататись у горах треба відробляти на роботі.
Маршрут цей давно хотів проїхати.

Дуже хотілось залізти на перевал у 3000 метрів. Також цікаво було заїхати у Парк Сіті. Гламурий курорт де будинки покупають заможні люди зі всієї Америки. До речі більшість змагань Олімпіади проходили у Парк Сіті.
Щоб не шокувати організм я одного дня спочатку поїхав у невеличку розвідку до здоровезного перевалу, але проти годинникової стрілки по карті. Так ближче на 170 км. :D
Прогулянка вдалась. Погода була чудова. Приємно було крутити по рівному ще у місті. :Yahoo!:



Потім почався підйом.
Каньйон дуже красивий. Величні скелі, а поміж них прокладена дорога. Покриття супер навіть краще ніж порівнюючи з іншими місцевими дорогами.







По дорозі зустрілись такі ось макарони.


Дивлячись на ці спеціальні загородження проти стоку води можуть виникнути й інші менш апетитні асоціації. :D
Підйом складний, їхати було важко. Тому я вирішив перепочити, заїхавши до невеличкого курорту Solitude. http://www.skisolitude.com/
Гарний курорт, зроблений на європейський манер.





Купив традиційний Снікерс та води. Почав їсти, та потім побачив що біля мене бігають маленькі гризуни. Скоріше за все це бурундуки. Маленькі звірятка полювали за залишками їжі. Людей вони не дуже бояться, але сфотографувати їх було дуже важко. Швидкість вражаюча. Нарешті одного я підманив Снікерсом, та поки тваринка гризла горішок я її зафоткав.



Звіряток цих багато бігає по дорогам. На жаль немало гине під колесами. :cry:
Були ще інші гризуни побільше схожі на білок. Ці бомжували по смітникам. Більш лякливі створіння. Одного зафоткав під час стрибка зі смітника.


Поки я ганявся за гризунами погода швидко змінилась, піднявся вітер небо вкрилось чорними хмарами. Я не хотів лізти на гору по дощу, а ще більше спускатись по мокрому асфальту. Вирішив що до вершини кілометра 4. Розвідка завершена, їхати на перевал можна. Спустився швидко. Внизу у долині замість дощу на мене чекала буря з піску та пилу. :shock:



Я заховався за деревом. Але піску трохи все одно наївся. Дощу так і не було у долині. Тільки хмари.



Одним словом Юта…
Наступного тижня поїхав повне кільце зі своїм товаришем по вело прогулянкам. Він запропонував їхати за годинникової стрілкої, начебто так легше. Але мені задвалось що краще на початку відмучати здоровий перевал, а потім там після спуску довгий час вниз, та вже під кінець перевал який мені добре знайомий. Таки поїхали за годинникової стрілкої виявилось що так набагато важче, але при цьому цікавіше.
Перший перевал заїхав без проблем. Я до нього вже звик. Хоча перевал досить підступний, спочатку уклін не дуже великий. Але під кінець серпантин, близько 6 км страждань якщо не вірно розрахувати сили. Головне тут нічого не придумувати а рівномірно крутити. Я про себе став називати цей перевал “поїздкою до Танка”. :) Відстань 30 км від дому, коли немає часу на довгу поїздку я для розминки катаюсь ці 60 км.
Далі спустились у долину. Цікаво були їхати біля невеличких селищ. Може це справжня Америка а не хмарочоси у великих містах.




Доїхали до містечка під назвою Echo . Дійсно поряд кам'яна стіна, від якої надзвичайна акустика.




Літо цього року було спекотне навіть для Юти, тому озера суттєво пересохли.



Далі доїхали до містечка Коалвіль.


Типове містечко для цих країв. Маленьке але бойове.


Звичайно на такому теж не погано покататись.


Вирішили перекусити у цьому кафе. Місцеві дівчата накрутили нам типових бутербродів. Чекали довго. Але їжу таки отримали.


Я їх швидко проковтнув. Сіли на вело та поїхали далі. Вже тоді у мене були підозри що калорій у бутерах малувато. Це може дивно але під час вело поїздок їже це проблема. З собою брати не дуже хочеться тому що тягати по перевалам їжу якось не дуже цікавою\. Магазини по вихідним зачинені, у маленьких магазинах на заправках їжа не дуже. Часто їжа гостра або це заморожений фастфуд. Чекати доки розморозиться теж не варіант. Всі фастфуди здебільшого біля великих магістралей, там я рідко катаюсь бо кажуть не можна. Ось вам і дивний висновок, вдома я купував булку запивав водою і все прекрасно. Тут це проблема.
По дорозі натрапили на звалище авто.


А ось Порше на звалищі я не міг пропустити. Поміж двох тракторів чудово виглядає. Викинути Порше на звалище можуть тільки в Америці.




Були ще старі пожежні машини. Теж цікаво.



А ось що це я не знаю. Це якийсь комуністичний лицар :D


По дорозі траплялись красиві озера.



Дорога була весь час трохи вгору, до того ж сильний зустрічний вітер. Було важко розігнатись.


А попереду ще перевал!
Ось щось з українськими кольорами.


Доїхали до Парк Сіті. Цікаве містечко. Видно що не дешевий курорт.





Трапляються нагадування про Олімпіаду.



Будинки біля самих скель цікаво виглядають.



А потім почався підйом. Спочатку ще було нормально. Але потім почалось. Уклін різко збільшився. Треба вставати на педалі по іншому ніяк. %)


По дорозі були великі курортні будинки.



Нормальні люди користуються підйомниками а не велосипедами. :crazy:



Потім ще більш крутий уклін.
Але все ж таки перевал начебто близько.


Ніколи не було такого щоб я не міг просто прокрутити педалі. А тут доводились зупинятись та відпочивати. Швидкість пішки 5 км\год на вело 7-6 км\год різниця не велика. :bad:
Мій товариш сказав що уклін 12% може так і було я не виміряв. Але було дуже важко. Винагородою були чудові краєвиди.


Імператорський перевал виявився для мене складним випробовуванням. Якщо давити важку передачу не витримували ноги, якщо намагатись педалювати швидко на більш легкій передачі то задихався. Не знаю як щодо розрідженого повітря але мені здавалось що не вистачало повітря. Робив перерви що б взагалі не впасти. :bad:
Таки добрався до позначки перевал. Але чомусь виявилось що це не зовсім той що потрібен перевал. Та треба далі крутити далі вгору а потім трохи вбік до самої вершини гори. :shock:
Але відчувалось що вершина близько.


Потім ще дорога погіршилась. На великій висоті дороги швидко псуються, асфальт тріскається та наче сповзає. Спочатку була як Роменська потім Лебединська а потім зовсім навіть як для України дорога погана була.


Траплялись ось такі знаки що підтверджували що я таки у горах.
Я доліз до ділянки де дорога взагалі перетворилась на пісок та каміння та ще й з нереальним підйомом. %)


Зліз з вело та почвалав пішки. Поряд зупинився джип. У авто була молода пара. Запитали як мої справи. Кажу все чудово. Хлопець запропонував підвести. Каже кидай у кузов вело підвезу на вершину. Я відмовився бо дуже хотілось добити перевал. Він побажав успіхів та попередив про небезпечний спуск. Взагалі люди тут приязні. Багато разів під час моїх вело подорожей коли мене бачили на узбіччі просто відпочиваючим то водії зупинялись та питали чи не потрібна мені допомога. Колись пробив колесо так дядько водій зупинився та запропонував підвести. Я майже закінчив замінювати камеру тому відмовився. Так він чекав поки я колесо накачаю щоб пересвідчитись чи можу я їхати сам далі. Тільки коли я на вело сів то він теж поїхав далі. Цікаві люди ці ютівці!
Після розмови з приязними автомобілістами я спробував їхати але зрозумів що це не можливо. Пісок каміння, у контактах боявся що просто впаду. Пішов далі пішки. Де ж вершина??? По дорозі ще зустрів інших автомобілістів. Одна жінка побачивши мене почала роз мову. Вийшов цікавий діалог :D .
-Привіт! Ти звідкіля?
-Я з Солт Лейк їду на вело. Але взагалі я з України.
-Цікаво!! Але тут не їздять на вело.
-Я не знав. Тепер вже їздять.
- А ти розумієш де ти знаходишся?
Я задумався..Напевне у мене жахливий вигляд :crazy: якщо вона не впевнена що я взагалі не загубився. Я вирішив пожартувати:
-Так! Я розумію. Я у США штат Юта. :)
Але вона не дуже зрозуміла жарт, та зі схвильованим обличчям почала пояснювати мені моє місцезнаходження так як мені доїхати до Солт Лейк.
Подякувавши я ПІШОВ!! а не поїхав далі. А ось нарешті вершина!!! :Yahoo!: 2944 метрів. Заліз на вело!!! Та десь пару км пішки. :32:


Постояв трохи, та вирішив запускатись бо вже сутеніло. Почав спуск. Попереду серпантин з дуже крутими ділянками. Мені здавалась що я на атракціоні. Сочатку різко злітаєш метрів 50 а потім різко гальмуєш та повертаєш. І так знову і знову. Авто ледь повзли поряд зі мною, але всі чемно пропускали мене.
Далі дорога покращилась а прямі ділянки стали довшими. Тут мене понесло. Планка впала. Я вирішив з’їхати швидко. Полетів!!!! Швидкість 65-70-75!! :crazy_pilot:
Добре що з’явився досвід спусків. Головне Вкластись у повороти, та ще не притискався до узбіччя там може бути каміння. Навіть маленький камінчик може сильно повести вело у бік. У мене колись таке було.
На одній ділянці швидкість не падала менше 68 десь 5 хвилин. :shock: Мене почало трусити від холоду. Трусити у прямому розумінні. Трясло руки, ноги на педалях теж. Крути щоб зігрітись не виходило, бо швидкість занадто велика. Нарешті з’їхав.
Внизу зрозумів що напевне дурість була так їхати. Але задоволення отримав від адреналінового спуску з Імператорського перевалу!!
Далі вже до міста докрутив спокійно, навіть зігрівся.


Час подорожі 2 з половиною годин. Час звичайно не швидкий
Але важчої 200-ки у мене ніколи не було. Дистанція не велика але я встигнув залізти на два перевали 2000 та 3000. Накрутитись на тягуні проти вітру, перегрітись та замерзти як у холодильнику. Такі ось гірські пригоди.
Деякі висновки про гірськи вело поїздки які я вже можу зробити. :5:
1) Вело. Вело тут грає ще більш роль ніж на рівнині. У мене велік важкуватий. Та звичайно не супер крутий. Мій сумський ЛідерФокс тут був би набагато кращий. Я боюсь навіть уявити як можна розігнати більш накатистий велік на спусках.
2) Якщо є зайва вага то це проблема. Після зими поки не зкинув вагу то просто страждав. Захекуєшься швидко. На педалі треба вставати. А ноги не витримають. Коліна вилітають ще на половині підйому. А сидячи у сідлі просто можна не прокрутити. Зараз у мене все набагато краще вже не так мачаюсь на перевалах
3) Піднімати швидкість можна якщо повністю впевнений у силах. Можна відіграти 5 хв, апотім валятись на вершині гори. Краще рівномірно їхати. Та й коліна будуть цілими.
4) Якщо на рівнині вчасно не поїв то можна все одно потихеньку сунутись. Тут по іншому, не поїв вчасно і ти вже нікуди не їдеш.
Одним словом сурові правила. Тепер у мене інше ставлення до відстані. Коли мені вдома запропонують 200 покататись то не питання куди. У Юті я спочатку запитаю, а куди їхати?? Якщо на Схід у гори то ці 200 будуть не легкими!
Всім привіт!!! :friends:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2012, 10:56 
Офлайн
Трубадур
Аватар користувача

З нами з: 09 червня 2009, 23:22
Повідомлень: 5768
Изображений: 69
Звідки: Сумы
Велосипед: Cinelli
Да, Володя, за возможность я тобой там проехать дал бы много и как географ, и просто как человек любопытный. Вот архитектура мне как-то по фигу, а такие величественные природные объекты - конечно "внушают". Ну и ты - ни фига себе.... В общем большой респект и море белой зависти.

_________________
Сижу, никого не трогаю, починяю "Примус"
(Felis)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2012, 11:06 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14151
Изображений: 2207
Читаешь - дух захватывает! Представляю как переполняют эмоции когда стоишь на вершине 3000... или слетаешь вниз!!! :crazy_pilot: Круто :good:

Спасибо за отличный отчет! :friends:

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2012, 14:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 16 липня 2009, 17:42
Повідомлень: 445
Изображений: 352
Звідки: Шостка
Велосипед: Scott Speedster 20
Еще один преинтереснейший эксклюзивный отчёт в коллекцию сайта! :good: Спасибо, Володя! :friends:

_________________
STRAVA: Denys Kniaziev
Шостка-Вело


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2012, 19:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Abadonna написав:
Да, Володя, за возможность я тобой там проехать дал бы много и как географ, и просто как человек любопытный. Вот архитектура мне как-то по фигу, а такие величественные природные объекты - конечно "внушают". Ну и ты - ни фига себе.... В общем большой респект и море белой зависти.


Да это хорошо что в такой индустриальной стране как США сохраняют природу. Хорошо что можно встретить таких вот ребят.


А еще оленей много. Просто сфотографировать их сложно.
То что у нас дома происходит это кошмар в сравнении с Америкой. Не буду сравнивать экономику политику и т.д. Тут у каждого свое мнение. И так понятно, то что происходит в политике и экономике дома это плохо, но это все проходящее. Проходящее вместе с поколениями людей. Все равно все поменяется в худшую или надеюсь лучшую сторону. А вот есть необратимые вещи, пропадают леса и реки ну и кто в них живет тоже.
Плохо если скоро придется кататься на вело только вокруг кукурузных полей, а колорадский жук будет ярким представителем живой природы.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2012, 20:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
MABP написав:
Читаешь - дух захватывает! Представляю как переполняют эмоции когда стоишь на вершине 3000... или слетаешь вниз!!! :crazy_pilot: Круто :good:

Спасибо за отличный отчет! :friends:


Да поездка вышла интересной. Спуски это весело. Но замерзал я иногда так что сложно описать. Трусит страшно, зубы стучат. Один раз я приехал с синими как у мертвяка губами. :D Только через час синий цвет прошел.
Ну и иногда экстримально. Камни на обочине. Олени скачут по дороге. А часто мертвые туши на дорге. Одним словом можно слететь с вершины в прямом смысле слова.
Недавно уже на окраине города чуть не въехал в тетку. Авто стояло за большим мусорным баком. Она значит открыла двери. И задом!!!!! Задом вылазила из машины вытаскивая что то похоже на коробку. Я едва успел объехать. Чуть не обоср....А она даже меня не заметила. А скорость у меня была около 60.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2012, 20:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 травня 2011, 21:04
Повідомлень: 652
Изображений: 350
Звідки: Суми
Велосипед: Focus Cayo
В тему про тварин
Цитата:
НЬЮ-ЙОРК, 6 октября. /Корр.ИТАР-ТАСС Даниил Студнев/. Еноты, скунсы и опоссумы уже давно стали обитателями разных городов США. Теперь вслед за ними в мегаполисы переселяются и более опасные хищники, заявили представители охраны дикой природы на прошедшей в пятницу городе Колумбус /штат Огайо/ международной конференции "Экосаммит-2012".
Лидерами миграции из дикой природы в цивилизацию, по их данным, являются койоты. Так, большая популяция этих хищников недавно поселилась совсем рядом международным аэропортом О'Хара в Чикаго. Пумы облюбовали окраины Лос- Анджелеса и Денвера, а черные медведи города северных штатов, таких как Монтана. Также экологи в ближайшее время прогнозируют приход в крупные города стай волков.
Для переселения хищников в места проживания людей, как отмечалось на конференции, есть несколько причин. Во- первых, города постоянно расширяются, "вторгаясь" на территории животных. Во-вторых, представителей фауны привлекает "легкость городской жизни": чтобы найти себе еду, им не надо далеко ходить.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 166 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2015 Українська підтримка phpBB
{ MOBILE_ON }
Разработано и поддерживается сообществом "Velo-minus-Sport", г.Сумы, Copyright © 2006-2016
director@velo-sport.sumy.ua