velo-sport.sumy.ua

Велосипедисти Сумщини, об'єднуйтесь!

Сьогодні: 24 квітня 2024, 06:12

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 10 березня 2012, 21:54 
Офлайн
Директор
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2008, 17:06
Повідомлень: 5732
Изображений: 2260
Звідки: Суми
Велосипед: S-Works Tarmac, Kellys
Положення про веломарафони
Сумського рандонерського клубу "Velo-Sport Sumy Randonneurs"

1. Організатори веломарафонів
Веломарафони (бревети) проводяться згідно з щорічним Міжнародним Календарем Всесвітньої асоціації рандонерів «Les Randonneurs Mondiaux» (далі RM),
затвердженим Паризьким Клубом «Audax Club Parisien» (далі ACP).
Загальну координацію по організації українських веломарафонів та реєстрацію результатів в ACP здійснює уповноважений представник RM та Паризького Клубу ACP в Україні.
Безпосередню організацію веломарафонів здійснюють Клуби, зареєстровані в ACP.
Такими Клубами на 2014 рік в Україні є:
 • "Lviv Bicycle Club", м.Львів, код 550004
 • "Randonneurs Go!", м.Луганськ, код 550005
 • "Velo-Sport Sumy Randonneurs", м.Суми, код 550007
 • "Team Adrenalin", м.Кривий Ріг, код 550008
 • "Crimean Winds", м.Симферопiль
 • "Odessa Bicycle Club", м.Одеса
 • "CycleMonk ", м.Кременчуг

2. Учасники веломарафонів
2.1. До участі у веломарафонах допускаються любителі велосипеда з будь-якого регіону України, а також закордонних країн, за умови
своєчасної реєстрації та виконання вимог даного Положення.
Допускається участь в окремих етапах повних серій, але це виключає можливість запрошення до участі в Міжнародному веломарафоні
Париж-Брест-Париж(PBP) у рік його проведення.
2.2. Заява учасника може бути зареєстрована в локальному (клубному) протоколі або в міжнародному протоколі RM з правом реєстрації бревету в АСР, отримання Медалі ACP та участі в PBP.
Остання категорія реєстрації передбачає додатковий внесок за членство у Всесвітньої організації RM та за реєстрацію в АСР виконаних пробігів.
2.3. Вік учасників веломарафонів Клубу "Velo-Sport Sumy Randonneurs" - не менше 18 років на день старту.

3. Реєстрація маршрутів та календаря в ACP
Організація веломарафонів проводиться на зареєстрованих та затверджених в ACP маршрутах згідно з Міжнародним Календарем RM.
Календар RM друкується в щорічному журналі ACP та Інтернеті (на сайті ACP, стор.11)
Для реєстрації в ACP маршрутів, матеріали по ним повинні бути вислані уповноваженому представнику RM та Паризького Клубу ACP в Україні до 30 вересня року, що передує планованому.

4. Реєстрація результатів в ACP
Керівники клубів-організаторів електронною поштою відправляють Протоколи з результатами веломарафонів відповідальному координатору по Україні протягом 3-х днів після проведення марафону.
Відповідальний координатор електронною поштою відправляє протоколи на реєстрацію в Паризький клуб ACP відповідальному по RM.

5. Правила проведення веломарафонів (бреветів) Клубу "Velo-Sport Sumy Randonneurs"
В основі цих Правил лежать Правила (фр. REGELMENT ACP), розроблені Паризьким Клубом ACP, і є безумовно обов'язковими для клубів-організаторів кваліфікаційних бреветів в інших країнах.
5.1. AUDAX CLUB PARISIEN єдиний має право реєстрації бреветів. Реєструється кожен бревет з 1921 року і має відповідний реєстраційний номер.
5.2. Бревети доступні кожному велосипедисту, незалежно від членства у клубі, товаристві або федерації. Велосипед має бути зі швидкостями або без швидкостей, що рухається виключно за рахунок м'язової сили.
Забороняється використання аеродинамічних накладок (лежаків) будь-яких конструкцій.
Кожен учасник повинен мати велошолом.
5.3. Для участі в марафоні кожен учасник повинен подати заявку та сплатити стартовий внесок, визначений організатором відповідно до категорії реєстрації учасника. Заявка подається завчасно до старту чергового веломарафону (для підготовки відповідних документів).
5.4. Кожен учасник вважається таким, що здійснює індивідуальний пробіг. Він повинен керуватися Правилами дорожнього руху і суворо дотримуватися вимог всіх дорожніх знаків. ACP і клуби-організатори не можуть ні в якому разі бути відповідальними за можливі нещасні випадки.
Клуб "Velo-Sport Sumy Randonneurs" не несе відповідальності за можливу шкоду, заподіяну здоров'ю або техніці учасника.
5.5. Під час руху в темну пору доби велосипеди повинні бути обладнані Освітленням (переднім, заднім) в робочому стані (бажано дублювання).
Обов'язкові світловідбивачі елементи на велосипеді. Рекомендується світлий одяг, а також світловідбиваючі пов'язки (жилети).
5.6. Кожен учасник повинен сам подбати про те, що необхідно для веломарафону. Допомога-супровід не допускається поза контрольними пунктами (можливий секретний контроль). Порушники будуть дискваліфіковані без попередження.
5.7. Кожен учасник на старті отримує дорожню картку і маршрут, на яких вказано певну кількість контрольних пунктів(КП), де учасник повинен ОБОВ'ЯЗКОВО особисто зареєструвати час прибуття/відправлення у представників клубу «Velo-Sport Sumy Randonneurs», або самостійно зафіксувати час прибуття на КП зазначеним організаторами способом (наприклад, взяти касовий чек в магазині).
Організатори можуть передбачити і кілька таємних пунктів контролю.
Учасник повинен дотримуватися маршруту, виданого на старті.
5.8. Відсутність відміток проходження КП тягне за собою дискваліфікацію учасника. Тобто такий учасник позбавляється реєстрації в RM, та не має права на отримання пам'ятної медалі.
5.9. Веломарафони Клубу "Velo-Sport Sumy Randonneurs" є кваліфікаційними. Для реєстрації результатів у RM потрібно виконати певні нормативи.
Граничні терміни проходження дистанцій:
 • 200 км — 13 годин 30 хвилин
 • 300 км — 20 годин
 • 400 км — 27 годин
 • 600 км — 40 годин
 • 1000 км — 75 годин
 • 1200 км — 90 годин
Проїзд через кожен КП повинен бути здійснений між часом відкриття і часом закриття Контрольного Пункту, зазначеними в дорожній картці.
5.10. Всі грубі порушення Правил тягнуть за собою виключення з усіх заходів АCP.
5.11. На фініші кожний учасник повинен особисто зареєструвати час прибуття у представників клубу «Velo-Sport Sumy Randonneurs».
Організатором може бути видане спеціальне свідоцтво про проходження даного марафону.
Клубом ACP передбачена спеціальна пам'ятна медаль для учасників, які при проходженні бревету виконали всі правила ACP.
Бажаючі отримати медаль повинні зробити заявку і сплатити відповідну суму на фініші, перед відправкою результатів у ACP.
5.12. Медалі констатують успішне виконання наступних нормативів бреветів:
 • 200 км
 • 300 км
 • 400 км
 • 600 км
 • SUPER RANDONNEUR - 200,300,400,600 в одному сезоні
 • 1000 км
Дизайн медалей змінюється після чергового PBP (раз у чотири роки).
5.13. Дистанції 200,300,400 та 600 км не можуть бути поєднані при проходженні одного бревету і виконуються послідовно.
5.14. Факт участі в бреветах припускає безумовне прийняття цих Правил. Всі скарги та заперечення повинні бути виражені письмово і адресовані за 48 годин до початку бревету організаторам, які їх розглядають і направляють зі своєю думкою повноважному представнику ACP в Україні і далі до Комісії ACP для винесення рішення.
5.15. Директорат ACP вирішує суперечливі питання, що не передбачені цими Правилами.

6. Доповнення до Правил організаторів.
Маршрут бревету може бути на кілька кілометрів більше нормативного, але ніколи - менше.
Рекомендована кількість КП:
 • на 200: 2-4
 • на 300: 3-5
 • на 400: 4-6,
 • на 600: 5-7
 • на 1000: 6-10.
Рекомендується організація 1-2 пунктів секретного контролю в місцях можливого скорочення маршруту.

7. Підведення підсумків веломарафону
7.1. До підведення підсумків допускаються всі учасники, що пройшли дистанцію від старту до фінішу без порушень Правил. Кожному учаснику може бути видано відповідне свідоцтво (диплом) Клубу-організатора.
7.2. Результати учасників з міжнародною категорією реєстрації (п.2.2.), які уклалися в терміни, передбачені п.5.9 Правил, реєструються в Паризькому Клубі ACP. Учасники стають членами Міжнародної асоціації RM і отримують за кожен марафон відповідний реєстраційний номер, а також мають право на отримання відповідної Медалі (п.5.12).
7.3. Учасники, що зареєстрували в RM в рік проведення PBP чотири бревети (200,300,400 та 600 км), мають право подати заявку на участь у Міжнародному веломарафоні PARIS-BREST-PARIS (PBP - 1200 км за 90 годин), що проводиться раз на чотири роки Паризьким клубом ACP і отримати відповідне Запрошення.
7.4. Учасник, що пройшов чотири дистанції протягом одного сезону, удостоюється почесного звання: Суперрандонер (в термінах RM - Super Randonneur) і отримує відповідну медаль.
За участі у PBP - медаль надається безкоштовно.
Без участі в PBP - заявки на звання та медалі Super Randonneur (у встановленній АСР формі) відправляються клубом "Velo-Sport Sumy Randonneurs" повноважному представнику в RM від України. Меадаль сплачується та отримується у звичайному порядку.

8. Додаткові умови
8.1. Учасник повинен оформити заявку на участь у марафоні принаймні за 1 добу до старту.
Заявка подається шляхом реєстрації на інтернет-сайті організатора http://www.velo-sport.sumy.ua/forum/viewforum.php?f=38.
Заявка містить паспортні дані, рік народження, адресу учасника, номер мобільного телефону, а також побажання учасника про категорію реєстрації: локальної або міжнародної.
Детальна форма заявки публікується на інтернет-сайті організатора за місяць до старту.
8.2. У випадку, якщо старт не збігається з фінішем, учасник повинен подбати про те, щоб узгодити з організатором або домовитися з будь-ким з групи підтримки про відправлення особистих речей (спальник, намет,...) на фініш. З собою бажано мати медичну аптечку і ремнабір, сухий пайок і 1,5-літровий запас води, гроші.
8.3. Якщо є ймовірність руху в темний час доби, велосипед повинен бути обладнаний відбивачами і ліхтарями (п.5.5).
8.4. Організаторами передбачається стартовий внесок на фінансування організації веломарафону, а також для організації харчування на КП або фініші.

15 травня 2015 р.

_________________
Жизнь - это то, что происходит с нами, пока мы строим планы...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 1 повідомлення ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2015 Українська підтримка phpBB
{ MOBILE_ON }
Разработано и поддерживается сообществом "Velo-minus-Sport", г.Сумы, Copyright © 2006-2016
director@velo-sport.sumy.ua