velo-sport.sumy.ua

Велосипедисти Сумщини, об'єднуйтесь!

Сьогодні: 27 квітня 2024, 21:33

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Настоятельная просьба фото для отчетов загружать в Галерею и делать ссылки в текст отчета.
Многие старые отчеты с фотками, размещенными на других серверах, остались без фоток.



Створити нову тему Відповісти  [ 166 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 05 грудня 2011, 00:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Привіт всім!!! :friends: Давно не писав..Тому що особливо ні про що писати було :( . Поїздок було не багато. Стало холодно. А спеціальний одяг придбати вирішив вже на весну. До того ж американці пригрузили роботою по повній. Але все ж таки вдалось пару разів непогано покататись.
Знову їздив на Велику гору. Ледь заїхав. :bad: Там є одна така ділянка хочеться плакати. Заїхати дуже важко, до того ж передачі я би точно замінив бо з таким набором по горам не поїздиш нормально. На фото я замучений якраз на вершині.

Природа осіння красива була. Різнокольорові дерева у горах….



Потім їздили по Wasatch Drive, цікава дорога, біля самих гір. Пейзажі теж надзвичайні.
Особливо цікава дорожня розв’язка біля великої траси.

Зроблені спеціальні мости для велосипедистів, по яким вони можуть спокійно перетинати магістраль на самою дорогою..Чудово придумали. Доріжка велосипедна обмежена лінією та ось такими штуками
(вони не гострі але коли водій засне або просто почне їхати по велосипедній доріжці то його почне підкидати по повній).


Нам би такі не завадили, щоб власники крутих тачок не нагліли. Wasatch Drive йде між містом та горами тому фото можна зробити чудові…




На зворотній дорозі замучила спрага, врятували дармові яблука біля дороги. Трохи порозважав проїжджаючих мимо своїм диким виглядом замученого велосипедиста який пожирає яблука :crazy: …Смачні були…
Потім була поїздка до Великого Солоного озера. Дорога проходила по місту а потім через територію аеропорту.




Для велосипедистів зроблені спеціальні доріжки та двері у огорожі. Відчуваєш себе начебто тікаєш з тюрми на вело :) ..Доїхали до озера. Озеро величезне.



А пейзажі якісь космічні. Таке відчуття, що на іншій планеті.


Місцеві не дуже люблять Озеро та іноді називають його Fart Lake, тобто Пукаюче озеро (вибачаюсь за не дуже приємну лексику). Кажуть сморід з озера улітку серйозний :bad: . Але коли я їздив озеро поводилось пристойно та не смерділо. Мені сподобалось, озеро дуже мілке та чисте. А вода дійсно солона я скуштував. Солі навкруги багато. Одразу сіль налипла на взуття та вело. Колеса, цеп, педалі все у солі. Фото не багато, бо мені продали якісь препогані батарейки і вони швидко сіли :x . На зворотній дорозі по фотографували літаки. Красиво заходять на посадку прямо над головою



Літають дуже часто. За півгодини посадили 4 літаки. Як маршрутки у нас…Але в цей день я теж політав…Повертались дорогою навколо якої багато ремонтів. На перехресті я піднажав що встигнути на зелений. Встиг нормально. На дорозі була яма. Навіть не яма а глибока впадина..Дуже глибока на півколеса. Я не встиг її побачити. Летів не гірше літака :crazy_pilot: . До сих пір не розумію як нічого не зламав. Успів згрупуватись, Убрав плече, голову та перекотився. Подряпався і все. Очухався пішов подивитись на яму Колір ями не відрізнявся від дороги..Побачити дуже складно. З 2-х метрів не видно. Але ж я політав не слабо. Ось тобі розслабленість на дорогах Америки. Звик що ям не має. А вони таки зустрічаються. Писав же Григорій..
Abadonna написав:
И осторожнее - дороги отличные - можно расслабиться и потерять бЗдительность. У нас-то всё время начеку, ибо не знаешь, что тебя ждёт - точнее знаешь, что яма. В общем - дерзай, покажи американцам славянский дух.

Треба слухати старших. :old:
Тепер вже зовсім холодно..Іноді буває така погода.



Кому цікаво то ось ссилка на фото.
https://picasaweb.google.com/104132954837520024156/UtahNovember?authkey=Gv1sRgCMjHsLP_gYzsvAE
Фото зроблені під час пішої прогулянки. Тому не викладаю на сайті.
Іноді читаю місцеві спортивні журнали та журнали про туризм. Знайшов цікаву картинку.


Самі обирайте на яку роль підходити на цій картинці. Я ж одразу пригадую сумські бревети. Коли отакий зелений намагаєшся втриматись на колесі у велозубра. Так що я напевне буду оцим зеленим як огірок хлопцем…..
Про вело поїздки не впевнений що зможу написати, бо не зовсім сезон. Але щось придумаю….
Привіт з Юти!!! Ще обов’язково буд писати….


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 грудня 2011, 01:51 
Офлайн
Райтер-лауреат
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 16:01
Повідомлень: 2871
Изображений: 3713
Офигительно!!!


Больше нет слов!!!

_________________
Єднаємось!!!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 грудня 2011, 12:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 січня 2008, 03:14
Повідомлень: 897
Изображений: 120
Велосипед: перешёл на двухколёсный
Andre написав:
Офигительно!!!
vkv написав:
vkv написав:
нокольорові дерева у горах….
vkv написав:
А пейзажі якісь космічні. Таке відчуття, що на іншій планеті.


Подтверждаю Андрюхины слова. Вернее вообще без коментов. Понравилось.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 грудня 2011, 16:45 
Офлайн
Директор
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2008, 17:06
Повідомлень: 5732
Изображений: 2260
Звідки: Суми
Велосипед: S-Works Tarmac, Kellys
Классный отчет и фотки!
Спасибо!
:)
А у нас сейчас снега нет... Только мороз...
:D

_________________
Жизнь - это то, что происходит с нами, пока мы строим планы...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 грудня 2011, 19:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Снег и тут только в горах сейчас. Все потаяло в долине. Погода тут странная. Меняется за полдня очено резко.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 грудня 2011, 21:21 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14151
Изображений: 2207
Cпасибо! :friends: Интересно почитать отчет и посмотреть фотографии с другой стороны планеты...

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 грудня 2011, 19:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Да я всегда рад написать что то интересное..Только сейчас погода не очень велосипедная..Прохладно...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2011, 21:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2011, 14:21
Повідомлень: 508
Изображений: 1535
Велосипед: Stevens Sanremo
Классный отчёт :Bravo: :good: А на америкосовских дорогах аккуратнее.Береги себя :friends:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 квітня 2012, 21:00 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14151
Изображений: 2207
Как там с погодой... на той стороне планеты? :friends:

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2012, 00:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Нарешті і для мене розпочався вело сезон! :Yahoo!:
З задоволенням читав про активне сумське вело життя а сам все не міг сісти у сідло. Перше причина не було вело а друга часу вільного не багато.
Цієї весни все почалось для мене з придбання вело. Спочатку пройшовся по місцевим магазинам. Продавці у будь якій країні перша за все намагаються заробити гроші. Тому мені пропонували акційні Bianchi та Giant усього за 3-4 тис :shock: . Такі вело не для мене. В Інтернеті ціни нижчі , тому вирішив покупати за допомогою місцевих сайтів або e-buy. На місцевих сайтах спробував купити щось б.у . Виявилось що вибір не багатий. Тут процвітає хвороба їздити на вело з однією передачею single gear або ще гірше fixed gear (це коли педалі треба крутити завжди ,навіть якщо ти вже мертвий) :o . По місту я бачив досить багато таких модних хлопців з однопредачними вело. У Сумах на таких можна їздити, доведено багатьма сумчанами та жителями сільської місцевості. Бо Сумська область порівняно з Ютою рівна як стіл. Як їздити тут на такому я не знаю. Я навіть до роботи на такому би не доїхав бо Університет на горі. Наступна проблема б.у ринку це вінтажні вело. Ця хвороба відома і сумчанам. Тут також можна придбати чудову італійську раму 85 року усього за 1 тис. Я поважаю історію, але хочеться просто нормально їхати. Оцінивши ринок вело прийшов до висновку що якщо поїздити по сумським селам та накупити роздовбані вело-картоплевози то можна у США робити бізнес. А що? Single-gear немає сумнівів, вінтажність теж поза конкуренцією :good: . Але нормальних велосипедистів тут набагато більше. А деякі ганяють просто дуже круто.
Всі ці намагання закінчились тим що Дмитро -Indian у режимі Skype переговорів порадив мені купити вело китайського виробництва Gravity, що я зробив на e-buy. Взагалі тут дуже зручно купувати у Інтернеті. Все привозять прямо до квартири. А якщо немає вдома або залишають повідомлення де забрати, або лишають посилку під дверима. Мені це було дивно, сумська логіка підказувала мені що можуть вкрасти. Але ні. Тут це нормально, я бачив великі пакунки які просто лежали під дверима. Ніхто їх не краде. Поки чекав прибуття вело накупив вело-одягу та різних потрібних речей, пляшки, ліхтар, інструменти. Деякі речі б.у. дуже дешеві але у чудовому стані. Вело приїхало з Техасу з досить великим запізненням, я вже думав що хтось транспортує вело своїм ходом. У переписці з продавцем з’ясувалось що у них був дефіцит рам мого розміру. Мені повернули за затримку 20 баксів, приємно…
Вело привезли додому у ящику який здавався невеликим.
А ось і вело всі можуть оцінити..
(зверніть увагу на символ буряка біля назви парку :D ) Нічого супер особливого у вело немає.
Але все зроблено нормально ніяких проблем.

Перемикач передач micro shift
наче переключаєш пів-передачі з одного боку зручно бо можна точніше перемикати, а з іншого клацати більше.
Три передачі з переду що дуже корисно для мене.
Перше що зробив після зборки це урочисто наклеїв світло відбиваючи наклейки velo-sport які мені вислав Olmi.

Ще раз дякую! З мене могорич по прибутті на Батьківщину. Буду намагатись не осоромити чесне ім’я сумського вело сайту.
А тепер на випробовування..Вирішив спочатку у гори не їхати а покататись недалеко та настроїти вело. Поїхав у мій улюблений парк
. Пофоткав краєвиди
та пташок
, ну і звичайно фото інсталяції на тему velo-sport

. Суто американське фото

Потім 2 тижні тому поїхав вже серйозно, у гори але не дуже далеко. Погода того дня була чудова
. Пустеля цвіте, прекрасні гірські краєвиди та чисте повітря.

Чудово покатався.
А ось на тому тижні зовсім інше справа. Поліз у серйозні гори. Перед виїздом думав чи одягати щось крім майки бо було тепло. Вирішив одягнути бо побачив хмарки вдалині над шорами. Поїхав… На першу гору заліз нормально. Потім друга та набагато гірша, перевал за 2000 м. Думав не заїду. Було жарко, але біля дороги траплялось досить багато снігу. Потихеньку крутив по серпантину. Велосипедистів траплялось не багато. Я зрозумів чому. Стало холодно. На підході до перевалу пішов сніг. Так я ще не їздив. Додряпався до вершини :bad: . В очах миготіло а тут ще вітер та сніг схожий на мілкий град. Трохи пофоткав не перевалі.


. Вітер задув ще сильніший. Поїхав у низ. Окуляри ще не купив :fool: . А дарма. Сніжна крупа била у очі, швидкість під час спуску за 70 км.год . На дорозі (яка до речі ще перекрита для авто) траплялись каміння та невеличкі купки снігу. З’їхав у долину повністю замерзлий. Зігрівся на підйомі на іншу меншу гору. А потім вже у самому місті стало нормально. Можна сказати що перший виїзд пройшов не погано.
Тепер залишилось дочекатись вело-взуття та контактні педалі які повинні приїхати десь за тиждень. Після чого буде повний комплект.
А потім кататись. Можливо ютівськи гори стануть для мене більш легшими. Поки що цей 2-х тисячник справжнє випробовування.
Радий читати що підготовка до першого бривету йде повним ходом. Вірю що все буде супер. Всім привіт!!!!! :friends:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2012, 06:40 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14151
Изображений: 2207
Да... Это уже аксиома - в горах тяжело, но красиво!

Спасибо Володя за отчет! :friends: Читать одно удовольствие! :good:

З.Ы. С обновкой! Чтоб не подводил :drinks:

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2012, 07:39 
Офлайн
Трубадур
Аватар користувача

З нами з: 09 червня 2009, 23:22
Повідомлень: 5768
Изображений: 69
Звідки: Сумы
Велосипед: Cinelli
Привет, Володя. Сезон мы начали. И ты, как видно, не утратил здоровый вирус вело-минус-спорт. С покупкой тебя, удачи. Радуемся искренне за соотечественника.

_________________
Сижу, никого не трогаю, починяю "Примус"
(Felis)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2012, 08:05 
Офлайн
Капитан
Аватар користувача

З нами з: 18 серпня 2006, 16:40
Повідомлень: 3118
Изображений: 1102
Звідки: Sumy, Ukraine
Велосипед: Гарненький
Володя :friends: привіт, по перше з придбанням тебе того :good:, без чого світ не милий :D, по друге велика подяка тобі за звіт з далекої Юти, який завжди з цікавістю читається, по третє здорово, що у тебе все налагодилось, знаю як тяжко в далечі від дому, рідних, друзів, але все проходить і плине час, і опісля згадуватимеш тільки ті моменти, які будуть гріти душу. Ми тебе згадуємо і чекаємо на той час, коли віллєшся у наш колектив.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 квітня 2012, 19:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Realyst написав:
Володя :friends: привіт, по перше з придбанням тебе того :good:, без чого світ не милий :D, по друге велика подяка тобі за звіт з далекої Юти, який завжди з цікавістю читається, по третє здорово, що у тебе все налагодилось, знаю як тяжко в далечі від дому, рідних, друзів, але все проходить і плине час, і опісля згадуватимеш тільки ті моменти, які будуть гріти душу. Ми тебе згадуємо і чекаємо на той час, коли віллєшся у наш колектив.


Дякую за теплі слова :friends: Коли далеко від дому то справді не легко, з плином часу це все більше відчуваєш. Напевне цей закон працює для всіх. Коли вдома то помічаєш безліч проблем та негараздів (у Сумах це легко робити :D ). Хочеться заїхати подалі...У мене вийшло заїхав досить далеко. Тепер хочеться назад додому незважаючи на очевидні проблеми які мене чекають вдома:) Парадокс.
Приємно що про мене згадують. Впевнений що покатаємось разом, але не у цьому сезоні..Цей сезон у мене буде гірсько-пустельний тут у Юті.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 квітня 2012, 19:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Abadonna написав:
Привет, Володя. Сезон мы начали. И ты, как видно, не утратил здоровый вирус вело-минус-спорт. С покупкой тебя, удачи. Радуемся искренне за соотечественника.

Спасибо Григорий! Сезон вы начали по полной. Я только начал свои мучения в горах :) А я за вас всех рад. Очевидно что в этом году сезон в Сумах будет супер активный и насыщенный. Как тут не порадоваться :dance:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 166 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2015 Українська підтримка phpBB
{ MOBILE_ON }
Разработано и поддерживается сообществом "Velo-minus-Sport", г.Сумы, Copyright © 2006-2016
director@velo-sport.sumy.ua