velo-sport.sumy.ua

Велосипедисти Сумщини, об'єднуйтесь!

Сьогодні: 28 березня 2024, 13:22

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Настоятельная просьба фото для отчетов загружать в Галерею и делать ссылки в текст отчета.
Многие старые отчеты с фотками, размещенными на других серверах, остались без фоток.



Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2015, 02:32 
Офлайн

З нами з: 13 листопада 2010, 23:42
Повідомлень: 13
Передбачаючи похолодання, яке наступить вже завтра мій авантюризм вмовив мене сьогодні відправитись в поїздку до Шелеховського озера. Вікіпедія каже, що воно залишилось нам з льодовикового періоду, і що воно таке старе як Байкал, Озеро Вікторія, Ладожське чи Онежське озера. Я пройшовся по статтям про ці озера, і дуже точно дізнався, що нашому Шелеховському озеру як максимум 35 мільйонів років, а як мінімум тисяч 10. Планував покрити красиву цифру в 100 кілометрів, але блукав я менше, ніж розраховував, тому вийшло десь 80. Здоровий глузд підказував мені, що сьогодні Вознесіння, і за народними повір’ями я мав зустріти гори змій, скручених клубками, але якось оминуло. До того ж, маю багато роботи due tomorrow, але авантюризм нічого не хотів слухати і все повторював, що буде класно. Нормальні люди виїжджають в такі подорожі зранку, я ж виїхав після обіду. Нормальні люди закачують собі в телефон карту, або принаймні мають нормальний телефон, який хоч якісь супутники ловить. Мій авантюризм сказав мені «fuck this shit» і «язик до Києва доведе». Добре, що хоч сфоткав загальний план маршруту з гугл мепс на камеру телефону, хоча це мені особливо не допомогло б, і якби не кілька щасливих співпадінь і випадкових зустрічей дорогою, я б зараз виїхав десь біля Ромнів, і накатав би не 80 кілометрів, а 200.

Озеро справді виявилось дуже гарним, я зробив привал на невеличкому острові на який вів спеціальний місточок. Людей довкола майже не було, постійно кричав і кружляв довкола величезний крук, що виправдовувало містичні розповіді про цю місцину. Фотоапарат заглох ще на половині шляху до озера, тому довелось знімати чудовою двохмегапіксельною камерою мого телефону.

Повернувся додому вже по темноті, добре, що хоч встиг виїхати на трасу, коли ще щось було видно. Загалом поїздкою дуже задоволений. Але вона б, напевне, не була такою приємною, якби мене не супроводжувала аудіокнига The Martian (це та за якою Рідлі Скотт зняв фільм, прем’єра через 3 дні). R. C. Bray неперевершений narrator (не знаю як адекватно перекласти це слово в даному контексті) і книжка написана чудовою мовою з прекрасним почуттям гумору. Якби хтось зачаївся біля дороги, то спостерігавби як одинокий велосипедист їде в абсоллютній темряві і постійно хихотить сам собі, а іноді просто регоче. Може через це я дістався додому без пригод, таких суб’єктів краще оминати стороною. Ніколи не думав, наскільки художньо можна використовувати слово fuck і його похідні. Так що рекомендую! Не уявляю як можна адекватно усю атмосферу книжки перенести в кіно, але я вірю в Рідлі Скота.

Така вийшла покатушка, усім гарного робочого тижня! Він у мене починаєтсья прямо зараз і плавно перетікає в ранок понеділка, зате є шанс побачити місячне затемнення, кажуть таке буває раз на 28 років!






Востаннє редагувалось M.aY в 30 вересня 2015, 12:45, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2015, 05:58 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14150
Изображений: 2207
Отчаянно! И написал хорошо...

З.Ы. Понравилось сэлфи со столбом )

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2015, 06:23 
Офлайн
Трубадур
Аватар користувача

З нами з: 09 червня 2009, 23:22
Повідомлень: 5768
Изображений: 69
Звідки: Сумы
Велосипед: Cinelli
Уже "учёные" весь мозг вынесли с возрастом озера. Ещё с теми сравнивают. Чепуха. Ледник был здесь 10 - 11 тыс. лет назад. И был западнее Сумского района, здесь его вообще не было. Только вода талая. Если предположить, что озеро моренное (ну из ледниковых отложений), то ему и лет столько же, как сгинул Днепровский ледник.
Указанные Б., Виктория и т.п. - тектонические разломы в коре хрен знает какого возраста.
Ну а поездка и отчёт - здорово. Бывали, падали, блудили.

_________________
Сижу, никого не трогаю, починяю "Примус"
(Felis)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2015, 08:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 08 жовтня 2012, 11:30
Повідомлень: 4601
Изображений: 3421
Велосипед: Whistle
отчет :good:

_________________
¡и⊥ʎdʞ ин ʞɐʞ ,ɐнɔɐdʞǝdu qнєиж ("Ню-ню")


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2015, 09:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 квітня 2013, 22:04
Повідомлень: 202
Изображений: 5
Звідки: Тростянец, Харьков
Велосипед: Decathlon 9.2 R-Serie
Цитата:
Загалом поїздкою дуже задоволений. Але вона б, напевне, не була такою приємною, якби мене не супроводжувала аудіокнига The Martian (це та за якою Рідлі Скотт зняв фільм, прем’єра через 3 дні). R. C. Bray неперевершений narrator (не знаю як адекватно перекласти це слово в даному контексті) і книжка написана чудовою мовою з прекрасним почуттям гумору.

Ахрененная книжка. :OK: Я сидя на парах, прочитал ее за четыре дня, даже с рук выпускать было жалко. Правда из учебного процесса выпал :crazy:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2015, 09:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 08 жовтня 2012, 11:30
Повідомлень: 4601
Изображений: 3421
Велосипед: Whistle
есть ссылка на аудио?

_________________
¡и⊥ʎdʞ ин ʞɐʞ ,ɐнɔɐdʞǝdu qнєиж ("Ню-ню")


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2015, 10:30 
Офлайн

З нами з: 13 листопада 2010, 23:42
Повідомлень: 13
Mina написав:
есть ссылка на аудио?


Я качав з якогось західного торенту, зараз вже не знайду. Можу викласти на ex.ua

MABP написав:
Понравилось сэлфи со столбом )


Я старався)

Abadonna написав:
Уже "учёные" весь мозг вынесли с возрастом озера.


Я коли прочитав про порівняння і глянув по скільки років тим озерам, то запідозрив, що тут є якась натяжечка.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2015, 11:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 квітня 2011, 23:01
Повідомлень: 969
Изображений: 501
Звідки: Сумы
Велосипед: MERIDA
http://www.ex.ua/85892173

_________________
Никогда не забывайте, что вашей коронации аплодирует та же самая толпа, которая будет аплодировать и вашей казни.
Люди любят шоу...
http://vk.com/evgeniy_kot


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2015, 13:25 
Офлайн

З нами з: 13 листопада 2010, 23:42
Повідомлень: 13
у мене англомовна версія, дивлячись що треба.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 вересня 2015, 12:46 
Офлайн

З нами з: 13 листопада 2010, 23:42
Повідомлень: 13
Щоб цей звіт мав хоч якусь утилітарну функцію зазначу, що на березі озера є криничка де можна набрати чисту питну воду. Дорога до кринички веде по малесенькій стежці, яку знайти не так і просто, якщо не знати. З велосипедом туди лізти не просто, тому є сенс залишити десь по дорозі. Ось на карті зазначаю де знаходиться криничка, може стати у нагоді. Біля кринички є стіл з лавками, а сама вона схожа на звичайний невеличкий колодязь.



Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 вересня 2015, 20:14 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14150
Изображений: 2207
По модному, по заграничному, так

Криничка - https://goo.gl/maps/11ttAYngZ122

А то у нас уже экран фотографировали )

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 вересня 2015, 20:16 
Офлайн

З нами з: 13 листопада 2010, 23:42
Повідомлень: 13
MABP написав:
По модному, по заграничному, так

Криничка - https://goo.gl/maps/11ttAYngZ122

А то у нас уже экран фотографировали )


:good:


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2015, 19:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 07 вересня 2015, 20:30
Повідомлень: 169
Изображений: 195
Велосипед: Giant
Озеро чудове.
А чи можна навколо нього продертися крізь хащі?
Я пробував проїхати з півдня від тієї альтанки навколо озера за годинниковою стрілкою, але швидко застряг і повернувся назад. Треба буде спробувати наступного разу заїхати з півночі.
Не уявляю як без навігатора туди можна добратися - відчайдушно.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2015, 21:37 
Офлайн

З нами з: 13 листопада 2010, 23:42
Повідомлень: 13
Dmitriy написав:
Озеро чудове.
А чи можна навколо нього продертися крізь хащі?
Я пробував проїхати з півдня від тієї альтанки навколо озера за годинниковою стрілкою, але швидко застряг і повернувся назад. Треба буде спробувати наступного разу заїхати з півночі.
Не уявляю як без навігатора туди можна добратися - відчайдушно.


Зліва озера до кринички веде стежинка (дорога в певний момент обривається) яку можна знайти тільки якщо точно знати, що вона там є. Стежинка вузька і доволі не протоптана, з велосипедом складно. Далі, за криничкою вже фактично йде заболочена місцевість, я сумніваюсь, що там можна продертись без забродів %)

Я ж кажу, знайшов випадково, проїхав спочатку поворот, врятувало тільки те, що виїхали якісь рибалки на мопеді і вітром здуло кашкет у одного з них, тут я скористався моментом і поцікавився де тут Озеро, на що вони мені сказали, що вони якраз з нього виїхали і треба трошки повернути назад. До того теж у людей питав) Від самого повороту в хащі до озера знайшов потрібну дорогу суто інтуїтивно.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2015, 13:12 
Офлайн

З нами з: 29 квітня 2009, 22:59
Повідомлень: 1006
Изображений: 2620
Велосипед: Валькірія
Відмінний звіт!
Побажаю автору і в подальшому зберегти подібний стиль. Світлини теж на висоті!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2015 Українська підтримка phpBB
{ MOBILE_ON }
Разработано и поддерживается сообществом "Velo-minus-Sport", г.Сумы, Copyright © 2006-2016
director@velo-sport.sumy.ua