velo-sport.sumy.ua

Велосипедисти Сумщини, об'єднуйтесь!

Сьогодні: 28 березня 2024, 15:56

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Настоятельная просьба фото для отчетов загружать в Галерею и делать ссылки в текст отчета.
Многие старые отчеты с фотками, размещенными на других серверах, остались без фоток.



Створити нову тему Відповісти  [ 321 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 10 травня 2019, 08:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 лютого 2012, 00:45
Повідомлень: 249
Изображений: 189
Звідки: сумы
Велосипед: Kellys madman 10 и Bianchi
:good:

_________________
Я ж почему вредным был, потому, что у меня лисапеда не было. А теперь, я сразу добреть начну!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 травня 2019, 11:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 січня 2015, 00:21
Повідомлень: 875
Изображений: 2226
Велосипед: Mino Denti, Specialize
:good:

_________________
Лучше разумно молчать, чем глупо говорить!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 травня 2019, 12:31 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14150
Изображений: 2207
Почти все видел, но с удовольствием еще пересмотрел...

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 травня 2019, 08:26 
Офлайн
Райтер-лауреат
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 16:01
Повідомлень: 2871
Изображений: 3713
:Bravo:

_________________
Єднаємось!!!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 травня 2019, 12:47 
Офлайн

З нами з: 29 квітня 2009, 22:59
Повідомлень: 1006
Изображений: 2620
Велосипед: Валькірія
Всім дякую за відгуки!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 липня 2019, 23:32 
Офлайн

З нами з: 29 квітня 2009, 22:59
Повідомлень: 1006
Изображений: 2620
Велосипед: Валькірія
Итак... ибо много думал... фейсбук есть не у каждого .... Дублирую сюда, как обещал сегодгя


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 липня 2019, 23:38 
Офлайн

З нами з: 29 квітня 2009, 22:59
Повідомлень: 1006
Изображений: 2620
Велосипед: Валькірія
Ода дощу

Мандрівник – і все:
це тепер моє ім'я.
Йде осінній дощ.
Мацуо Басьо «Хоку»


Життя у кожного з нас має свої барви та… погоду. Для когось імпонує сонце та спеки, а хтось життя не уявляє без снігу… А мені «пощастило» полюбити дощ. Неважливо чи це зима, чи літо – всеодно! Зараз увагу приділю виключно дощу, а про сніг розповім в інший раз (ха-ха, як правило, такі слова слід розуміти як «ніколи»)!
Коли з неба падає вода – для мене це радість на серці. Може тому що вода є основою життя, та й і народився я у краю пустель Центральної Азії, де дощ – це рідкісне і радісне явище… Припущень може бути багато, але зрозуміло одне – дощ накріпко оселився у моєму серці. Вода з неба, грім, блискавка – без них я життя не уявляю. Є ще й шторм, але тут вже мало позитиву і це окрема розповідь.
Цікаво, що як і у людини, дощу можна «надати» чотири типи темпераменту – сангвінік, флегматик, меланхолік та холерик. Перший тип – це «сліпий дощ»: на небі світить сонечко і немає жодної хмаринки, а з неба поливає щосили! І у цей момент, чутно, як небесна канцелярія сміється з нас та й і ще райдугу «запустить» у небо.
Другий – флегматик: повільно захоплює все в свій полон: сірі хмари потроху повзуть і, не кваплячись, поливають… Ну а меланхолічний дощ – це декілька годин мінорного настрою. А холерик? Здогадалися що лишилося – гуркіт грому, проливна злива, яка вражає силою і швидко зникає.

Sadness like water raining down
Raining down, raining down, raining down
Oh, and it's raining, raining again
Moby


Дощ – файний засіб перевірити людину. Опинившись поза зоною комфорту, одразу вистрибують усі коники, вилазять скелети з шаф чи просто відкривається справжнісінький жахливий характер… Іноді вилазить настільки багато, що тікаєш від цієї людини волаючу щосили «Рятуйте»! Та й і як тут не відкрити усі секрети і не завити вовком, коли ти мокнеш і мерзнеш, а ще й треба йти по калюжам… А якщо ти у полі – то мусиш дертися через грязюку і мокру траву… Брр! То не є файно!
А якщо нема що «ховати», то можна спробувати змиритися зі складнощами і розгледіти вражаючу красу дощу. Від дивовижних хмар, до приголомшуючих блискавок…
Вся краса дощу починається ще до його початку: коли завмирає вся природа – ховаються пташки-комашки, квіти закриваються… І настає тиша. Повна тиша, яку порушує лише вітер! От вітер дме сильніше і сильніше, і раптом починає крапати дощ, з кожною секундою сильніше і сильніше. Починається ера іншого світу – води. Шум дощу – чи в лісі, чи в степу заворожує: шелест від крапель трави та дерев є чарівним. І стихія води поступово все бере в свої руки… Мало хто з дітлахів не полюбляв побігати під дощем! І раділи до нестями! Але наскільки лячно було від блискавки… А тепер, тільки побачу, що буде блискавка, хапаю фотокамеру та штатив і айда робити світлини! Доречі, зробити фото блискавки досить легко – треба закріпити камеру на штативі, поставити витримку на 5-15 хвилин, і чекати коли у кадрі блимне блискавка. Одного разу, знімок видався – досить близько вдарила блискавка і фото вийшло вдалим. Проте, вуха мені заклало кріпко-накріпко і в очах ще досить довго мерехкотіло. Ось така ціна за вдале фото…
У Англії є вислів «Нема поганої погоди, є поганий одяг». А у нас неякісне «обладнання» зазвичай швидко намокає, і скоро ти відчуваєш себе водяником – одяг мокрий, у взутті вода хлюпає… а «найвеселіше» – тече за шиворот. Та й і у очі тече… і всюди вода! Екстрім справжнісінький!
Зробіть фото під час дощу вночі зі спалахом – і краплини на знімку будуть наче вогники. Подібний ефект дощу буде й у світлі ліхтаря – але краплини вже будуть наче тисячі світлячків падають навкруги. А деякі, подібними фото лякають – кажучи, що на фото не краплі дощу, а привиди…
Врешті решт, рано чи пізно, стихія вгамовується. І все затихає. Знову настає повна тиша. І як легко стає дихати! А якщо опинитися у хвойному лісі – то аромати вражаючі! Хочеться лише зупинити цю мить якнайдовше!
Ось таке наше життя! Іноді звичайнісінькі миті лишають найяскравіші спогади!
© Віктор Пархоменко

For licensing or usage, please contact fullmetalekolog@gmail.com










Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 липня 2019, 15:11 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14150
Изображений: 2207
Гарний склад! И фото...

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2019, 15:36 
Офлайн

З нами з: 29 квітня 2009, 22:59
Повідомлень: 1006
Изображений: 2620
Велосипед: Валькірія
Поки що лише фото, оскільки не знаю чи буде написано розповідь.
https://photos.app.goo.gl/PgRtscVSgeiNeNxQ6


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2019, 02:56 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14150
Изображений: 2207
Давай не тяни с отчетом!

пс Я бы для борьбы с национальной розвагой поджигательства, ввел бы инквизицию с жиганием на костре виновного. Йобаное одноклеточное дурачье все-равно не жалко, а плантаторов еще бы топил в гербицидах, в тех, что они розливают, и от которого дохнет больше всякой живности, чем от огня...

Вот такой я сегодня добрый )

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2019, 11:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 серпня 2008, 13:12
Повідомлень: 1741
Изображений: 766
Велосипед: Bergamont Fluxus Sport
Могрица прекрасна, как всегда.

Витя, ты на неделю ездил?


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2019, 14:36 
Офлайн

З нами з: 29 квітня 2009, 22:59
Повідомлень: 1006
Изображений: 2620
Велосипед: Валькірія
Розповідь... поживемо побачимо)
Пожежі то сумно. І пояснюєш, але не хочуть нічого чути, у відповідь лише "Ми це робимо кожен рік і будемо робити!"
Пестициди - то теж амба...
Щодо тривалості поїздки - так, майже на тиждень.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 грудня 2019, 23:48 
Офлайн

З нами з: 29 квітня 2009, 22:59
Повідомлень: 1006
Изображений: 2620
Велосипед: Валькірія
Мрії збуваються, або Могриця 2019

Дата: 8-11 вересня 2019. Маршрут: м. Суми – с. Вільшанки – с. Могриця – м. Суми. Особливості: автономна велоподорож.

Початок

Чотрири години! Трясця! ЧОТИРИ! Та ви з глузду з’їхали! Як це треба заслабнути, що чотири години їхати до Могриці. То є амба! Як добре, що я їду наодинці, бо навіть сам Будда мене б вбив за таку повільність! Але всеодно доїду! Дзуськи всім! Не дочекаєтесь!
Поїздку планував ще з весни, але все ніяк не виходило. І у вересні зрозумів – або зараз, або невідомо коли. Запланував повну автономність – намет та спальник є, а от щодо решти – виявилися нестачі, оскільки з 2012 року нікуди не їздив надовго. Проте, візит до магазину – і запасний акумулятор до фотокамери в моєму арсеналі, а також посуд та котелок. Але найголовніше – тари для води. Сумарно взяв п’ять пляшок об’ємом майже 8 літрів, тому днів три посидіти далеко від цивілізації зможу без проблем. Поїздка одразу була запланована виключно наодинці, і як виявилося, зовсім не дарма. Довго ходив по магазинах і збирав необхідні продукти… І от, все зібрано! Роблю перелік і не можу повірити, що от нарешті довгоочікувана подорож скоро почнеться. За звичкою фотографую моє спорядження перед поїздкою.




Виходжу з дому, сідаю на вело і ось подорож розпочата. Хоча все може трапитися – можу повернути назад, але вірю і сподіваюся, що сьогодні вже буду біля річки в околицях села Могриця за 40 кілометрів від міста. Акуратно їду, зважаючи на вагу велорюкзака. Подумки я вже ходжу по степовим схилам та нагірним дібровам і фотографую різноманітних тварин. Що це буде за подорож? Що мене чекає попереду? Поживемо побачимо…
Для перепочинку зупиняюся для фотографій, хоча найголовніша мета світлин – це зберегти і поділитися спогадами про подорож. Багато разів тут їздив і пам’ятаю ледь не кожне деревце, але все одно кожен раз знаходжу щось нове!



















Ось і кінцева точка подорожі. Але довго кружляю в пошуках місця для ночівлі. Не хочу зупинятися біля безлічі туристів. Шукаю затишне місце… Вже у сутінках зупиняюся у лісі, де був… у 2011 році. Багато часу пройшло, але і досі пам’ятаю ту радісну подорож. Розкинути намет, все розмістити як треба – не є проблемою. Це як навчитися їздити на велосипеді… Легкий перекус і відпочивати, але вночі різні звірята вносять екстрім – то єнотовидний собака лає, то сова сіра кричить. З посмішкою згадав, як під час поїздки на північ Сумщини довелося ночувати поряд з сичем хатнім – маленька, але страшенно криклива пташка. От від її крику заснути важно! А це дрібниці… От і все на сьогодні.

© 2017 Фото і текст Віктор Пархоменко


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 грудня 2019, 00:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 серпня 2008, 13:12
Повідомлень: 1741
Изображений: 766
Велосипед: Bergamont Fluxus Sport
О, кусочек лета, спасибо! :good:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2019, 15:48 
Офлайн

З нами з: 29 квітня 2009, 22:59
Повідомлень: 1006
Изображений: 2620
Велосипед: Валькірія
Дякую за відгук :)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 321 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2015 Українська підтримка phpBB
{ MOBILE_ON }
Разработано и поддерживается сообществом "Velo-minus-Sport", г.Сумы, Copyright © 2006-2016
director@velo-sport.sumy.ua