velo-sport.sumy.ua

Велосипедисти Сумщини, об'єднуйтесь!

Сьогодні: 29 березня 2024, 00:44

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Настоятельная просьба фото для отчетов загружать в Галерею и делать ссылки в текст отчета.
Многие старые отчеты с фотками, размещенными на других серверах, остались без фоток.



Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Осіння покатушка
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2008, 20:19 
Офлайн
Капитан
Аватар користувача

З нами з: 18 серпня 2006, 16:40
Повідомлень: 3118
Изображений: 1102
Звідки: Sumy, Ukraine
Велосипед: Гарненький
По дорозі до додому з "Курської дуги" (18.08.2008р.), в Суджі з МАВРОМ, РК та АkexN10 відмітили мої 6000км і ... :beer: :beer:і ... , сьогодні глянувши на загальний кілометраж(6834км) :211: , зрозумів що відпустка не пішла на користь, в понеділок вже на роботу, вирішив закрити 7000км... :old: , не вийшло... :( , пару строчок на цей рахунок.
Прикинувши маршрут на не вистачаючі 166км, вирішив їхати "Суми-Тростянець-Лебедин-Суми". Зранку добряче виспавшись :lol: , не поспішаючи змазав цепок, на початку 12:00 виїхав, зрозумів що забув окуляри :? , вернувся. На виїзді з м.Суми пробива: - забув гроші, вертатися не став, подумав про давішній бривет МАВРА, вирішив що буде той буде... З недавішнього досвіду РК, під куртку-віндстопер одяг тільки літню веломайку без рукав, з прогнозу на сьогодні сонячної погоди та +14 вдяг рукавички без "пальчиків" і не вдяг бахили, після 30км пожалів... До Тростянця дув не слабий південно-західний вітер, ліва сторона тіла не заперечувала, а от права почала скукожуватися, але мій мозок регував спокійно, на 15:00 прогноз давав +14, а як на мене то доволі комфортно. Повернувши в Тростянці на Лебедин середня була 26,8км/год, впринципі нормально, тим паче я нікуди не спішив, і тут мій оптимізм притих..., вітер в харю+скотська дорога+підйом в Становому, через км 10 дорога стала більш менш, але вітер нікуди не дівся, тому до Лебидина середня добряче впала. Повернувши на Суми вітер подув в ж@пу, друге діло, покрутилось веселіше, але після Бишкіня почав замерзати, пальці рук та ніг почали обурюватися, бачте холодно їм почало становитися..., коли доїхав до додому дійшло і самому, дійсно ці кінцівки замерзли не на шутку, хоча і не вистачало трішки до 7000, прийняв рішення докатати завтра.
TOTAL-6981km
TRIP DIST-145.33rm
TRIP TIME-6:15:19
AUG SPEED-23.23

З.І. Вивод, як на мене - влітку кататися комфортніше, тому восени покатушка не повинна бути більше 80 - max 100км, хоча знову ж як на мене. :211:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2008, 20:48 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14150
Изображений: 2207
О! И я до девяти с этими "юбилеями" никак не доеду...
Но мне 23 домучать :D

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2008, 08:02 
Офлайн
Капитан
Аватар користувача

З нами з: 18 серпня 2006, 16:40
Повідомлень: 3118
Изображений: 1102
Звідки: Sumy, Ukraine
Велосипед: Гарненький
PK написав:
Похоже в понедельник пивка попьём! Или вы опять тихонько вдвоём на выходных? :lol:

Хто?, я? Боже упаси :D Домовились, в понеділок, так в понеділок, звісно після роботи, час та місце додатково зранку понеділка обговоремо :) :beer: :beer:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2015 Українська підтримка phpBB
{ MOBILE_ON }
Разработано и поддерживается сообществом "Velo-minus-Sport", г.Сумы, Copyright © 2006-2016
director@velo-sport.sumy.ua