velo-sport.sumy.ua

Велосипедисти Сумщини, об'єднуйтесь!

Сьогодні: 28 березня 2024, 17:59

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Настоятельная просьба фото для отчетов загружать в Галерею и делать ссылки в текст отчета.
Многие старые отчеты с фотками, размещенными на других серверах, остались без фоток.



Створити нову тему Відповісти  [ 166 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 02:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Давно не писав на сайті. Хоча писати звіти про скорені дистанції було для мене великим задоволенням. Не писав просто тому, що живу я зараз не у рідному місті. Так вийшло, що я поїхав працювати у США у місто Солт Лейк Сіті (штат Юта).Десь через рік збираюся повернутися додому, а там як вийде ... ....
Сумувати за рідними та друзями звичайна справа коли ти далеко :cry: . Тим більше якщо навіть поговорити легко зрозумілою мовою виходить рідко. Тому писати цей звіт про невеличку поїздку тут у штаті Юта мені було дуже приємно :)

Ще до того я приїхав до Солт Лейк Сіти я звичайно подивився у Google Map де ж все ж таки я буду жити приблизно рік. Бо крім того, що у цьому місті була зимова Олімпіада я більше нічого не знав про Лейк Сіти. Виявились що місцевість цікава, величезне озеро та гори. Та ще й досить високі (вище Карпат)! :shock: Почитавши більше про штат Юта та столицю штату Солт Лейк Сіти я зрозумів що їду до американського велосипедного раю. Вирішив, що я тільки закінчу побутові питання та почну працювати у спокійному темпі то одразу пошукаю вело. Тобто придбаю у когось старенький велік а бо щось таке…
Про проблеми на початку перебування у США треба писати на іншому сайті…Тому напишу коротко, одразу велік купити не зміг. Але познайомився з багатьма гарними людьми. :friends: Гарними тому що допомагають мені. Наприклад один знайомий хлопець виявився справжнім фанатом велосипедів та позичив мені вело (у нього своїх три). Велосипед на рівні. Рама не зрозумілого виробництва хоча непогана. А ось все інше у повному порядку (фото далі)….

І ось у мене є шосейний велосипед а поряд гори!!!!! :Yahoo!:
Одразу помітив у місті безліч велосипедистів. Одні просто використовують вело як транспорт, але й дуже багато серйозних велосипедистів. Це видно з екіпірування ну й звичайно з швидкості пересування.
Взагалі тема велосипеда у місті Солт Лейк Сіти заслуговує окремої розповіді. Що я з Вашого дозволу зроблю найближчим часом.
А зараз перша покатушка у горах Юти..
На тому тижні у Четвер мій начальник почувши що я катаюсь на вело запропонував мені поїхати. Я звичайно погодився. Я розповів йому про сумські велосипедні справи. По спільноту велолюбителів та про веломарафони. Він був вражений почувши що люди їздять такі дистанції. Він чув про вело марафони (до речі у Солт Лейк Сити є рандонерський клуб ) але сам він більше 180 не їздив. Хоча сам є членом клубу велолюбителів. Ми поїхали і він показав мені цікавий маршрут звичайний для місцевих велосипедистів. Я нормально не їздив з початку Серпня. Багато справ та підготовка до від’їзду, часу не було..Це й дуже добре відчув під час першої поїздки з моїм босом. Маршрут був наступний. Підйоми тут серйозні..Досвіду мене с такими горами немає..Штепівка, Червлене, Михайлівка ось всі мої гори. :pardon: Тут все набагато складніше…Ще у місті по дорозі на роботу на вело у попередні дні я попотів на підйомах. Сидячі у сідлі я просто не міг заїхати. А під час поїздки з босом по горам за містом взагалі в очах темніло. :bad:
Я звичайно не супер велосипедист, але все ж таки щось довелось проїхати. А тут…На підйомах повз мене пролітали швидкі хлопці а іноді і дівчата (зізнаюсь відверто). Вони ще встигали вітатись..Сил на відповідь у мене не завжди вистачало. :puppy_dog_eyes: Коротше кажучи порвав мене мій бос. :crazy: Під кінець я трошки розігрівся та зміг не відстати на останньому підйомі. Потім спуск… :crazy_pilot: .Тут також відсутність досвіду та вело форми (парашут з моєї футболки супер). Результат, я ледь живий валяюсь дома…. Звичайно у мене немає вело форми, та й педалі умовно контактні. Але все ж таки їхати треба краще.:sorry:
Фото з цієї поїздки немає. На жаль не взяв фотоапарат. :fool:
На вихідних вирішив їхати сам. По цій же дорозі. Треба тренуватись щоб не осоромити себе наступного разу.
Поїхали!!!

Справжня дистанція почалась тут біля підйому до дороги як називається Emigration Road.

Не знаю чому така назва. Емігрантів я там не бачив може маскуються під велосипедистів, яких там дуже багато. :D
Попереду гори.
Треба штурмувати!!!
Дорога проходить по історичним для Юти місцям де проходили перші поселенці. Частина з них замучилась ходити по просторам Америки та сказали: Досить!!!! Це наше місце! Тому цей монумент називається This is the place!!

Гори вже ближче…
Далі дорога проходить поряд місцевого зоопарку.


А вдалині багатоповерхові житлові будинки.
Не типові для Солт Лейк Сіті, можливо побудовані тому що багато хто хотів жити зовсім поряд горами. Їхати комфортно тому що для велосипедистів є спеціальна ділянка дороги.Авто сюди не можна!!!
Дорога пішла вгору…
Ще трохи і я під’їхав до селища Емігрантів.

Навкруги чудові краєвиди.



Так це територія велосипедистів!. Авто звільніть дорогу!!!!

Далі просто крутий підйом.
Важко… :bad: Але як чудово навкруги!
. Продовжую рухатись дорогою Емігрантів.
Мені туди!!!
Проїхав будівлю місцевої пожежної бригади.

А гори тут якісь руді
…Все вище у гору.


Якщо придивитись можна побачити звідкіля я приїхав.
Різниця висоти відчутна.

Зустрічались написи на дорозі. Я думаю...Я зможу!

Було багато написів на підтримку велосипедистів та прізвища місцевих зірок вело за прикладом Тур де Франс. Далі ще вище.

Нарешті перевал..Тут декілька стендів історичних
та інформаційних. Бруднити воду не можна.
Воду у цьому озері.
Ще й такі невеличкі пам’ятники
та ось такі кущі
.
А тепер ближче до озера. Приємного їхати вниз на великій швидкості до чудового озера.

Але собакам тут бігати чомусь заборонено.

Вирішив зробити фото на згадку.

Та фото сесія вело.






Трохи поїздив навколо озера.



Такі підйоми тут не вважаються серйозними
..Знову переселенці
.
Вирішив повертатись бо вже вечоріло.
Тепер тільки вниз по такому серпантину.

Чудово!!!!!!! Спуск закінчився вже у місті біля університету Юти у якому я працюю
. Далі спуск ближче до центру міста.

Я спустився з тих гір!!!

Коли їхав біля стадіону не міг не зупинитись.
Про Олімпіаду тут ще досі пам’ятають.


Ось вулиця на якій я живу.
Звичайно не у тих височенних будовах у центрі. Сонце вже сідало.
Далі буде…
У подальшому планується велосипедна екскурсія містом та розповіді про інші поїздки.

Привіт усім друзям по велосипеду у рідних Сумах!! Гори Юти це чудово, але Вашої приємної компанії не вистачає.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 03:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Більше фото у галереї. Поїздка була два тижні тому. До речі на цих вихідних проїхав більше та заліз ще вище..Планую написати невеличкий звіт. Ще раз всім величезний привіт!!!! :friends:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 07:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 квітня 2011, 23:01
Повідомлень: 969
Изображений: 501
Звідки: Сумы
Велосипед: MERIDA
красота.... :good: :good: :good: :good: :good:

_________________
Никогда не забывайте, что вашей коронации аплодирует та же самая толпа, которая будет аплодировать и вашей казни.
Люди любят шоу...
http://vk.com/evgeniy_kot


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 08:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 листопада 2008, 19:57
Повідомлень: 627
Изображений: 494
Звідки: Sumy
Велосипед: Giant, Pegoretti
Отличный отчет. Ждем продолжения. :)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 09:21 
Офлайн
Капитан
Аватар користувача

З нами з: 18 серпня 2006, 16:40
Повідомлень: 3118
Изображений: 1102
Звідки: Sumy, Ukraine
Велосипед: Гарненький
Маса вражень від прочитанного :good:, уявляю скільки вражень у Володимира :friends: від пережитого, зразу і не второпаєш першим на що реагувати, і все таки першим що приходить на думку, так те, які ми, пострадянські суспільства, ущербні. Та не зважаючи на це, життя очпуітЄльна штука, і одна складова якого любов до велосипеду, тому привіт велосипедистам Солт Лейк Сіті від веломанів Сумщини :D


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 10:14 
Офлайн
Директор
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2008, 17:06
Повідомлень: 5732
Изображений: 2260
Звідки: Суми
Велосипед: S-Works Tarmac, Kellys
Привет, Володя!
С большим интересом почитал отчет!
Супер!
:good:
Полоса для велосипедистов на трассе - это вообще бомба! Катись себе, балдей!
Я такое в Беларуси видел, но там километров 10 и все, лафа закончилась.
В Юте Скалистые горы по моим сведениям. Это не цацки-пецки!
На 27 км твоего маршрута набор высоты 1000 м без малого!
У нас на майской 200-ке набор высоты меньше!
:shock:
Ну зато как натренируешься там по горам - будешь неудержим и тебя никто не поймает!
:D
С нетерпением ждем дальнейших историй из твоей американской жизни!
Передавай большой привет от нашего велосообщества американским коллегам!
Дай им адрес нашего форума. Через переводчик Гугл думаю смогут почитать про нашу жизнь.
:D
А ты знаешь, шо Солт Лейк Сіті - столица мормонства.
Сталкиваешься ли ты с мормонами? Они большими семьями так и живут?
Мормоны есть и у нас в Украине. В Киеве в прошлом году построили мормонский храм.
:)

_________________
Жизнь - это то, что происходит с нами, пока мы строим планы...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 10:16 
Офлайн
Директор
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2008, 17:06
Повідомлень: 5732
Изображений: 2260
Звідки: Суми
Велосипед: S-Works Tarmac, Kellys
Володя.
Мы тут светоотражающие наклейки сделали velo-sport.sumy.ua



Напиши свой почтовый адрес я тебе вышлю комплект в Америку!
И для безопасности хорошо и нас помнить будешь
:)

_________________
Жизнь - это то, что происходит с нами, пока мы строим планы...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 10:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 16 липня 2009, 17:42
Повідомлень: 445
Изображений: 352
Звідки: Шостка
Велосипед: Scott Speedster 20
Ух ты, настоящий вело-репортаж из Штатов, развёрнутый и с подробной фотосессией! :shock: Вот это эксклюзив! Похоже velo-sport.sumy.ua обзавёлся своим специальным корреспондентом в Солт Лейк Сити, США! :OK:
Теперь можно ожидать интереснейших репортажей-отчётов прямо из "американского велосипедного рая" (с) :wink:

_________________
STRAVA: Denys Kniaziev
Шостка-Вело


Востаннє редагувалось Den в 22 вересня 2011, 17:22, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 11:32 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14150
Изображений: 2207
Во как нас по миру разбросало! Хотя в этом есть и свои прелести. Твоими глазами, Володя, Америку посмотрим :D

Спасибо за отчет :good:
Приятного тебе и полезного времяпровождения, ярких впечатлений, новых друзей. Ждем новых рассказов...

З.Ы. А форум отличный способ поддерживать связь с друзьями которые даже за океаном :friends:

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 13:03 
Офлайн
Трубадур
Аватар користувача

З нами з: 09 червня 2009, 23:22
Повідомлень: 5768
Изображений: 69
Звідки: Сумы
Велосипед: Cinelli
Ну вот - сбываются пророчества - рассыпаемся по миру. Отлично, Володя, что поехал. Очень может статься, что переедешь навсегда.
ОТчёт классный, завидую белой завистью. И велик отменный.
Так что приятно сосзнавать наши следы так далеко от дома.
Только ты там того - в мормоны не перебеги, самый же их=ний штат. Берегись - охмурят чего доброго. Жму руку, Друже.

_________________
Сижу, никого не трогаю, починяю "Примус"
(Felis)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 16:05 
Офлайн
молодЫк
Аватар користувача

З нами з: 16 липня 2009, 16:45
Повідомлень: 416
Изображений: 788
Звідки: Шостка
Велосипед: Focus Cayo, Старт-Шоссе 1967
vkv, гарний звіт! :good: Бачу красиві місця в Юті, є на що подивитися та є де покататися! Буде цікаво читати нові розповіді!

P.S. Ти пишеш українською мовою - це ти взяв з собою ноут в SLC, чи володієш сліпим друком?

_________________
STRAVA: Bohdan Remnov
Шостка-Вело


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 18:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Realyst написав:
Маса вражень від прочитанного :good:, уявляю скільки вражень у Володимира :friends: від пережитого, зразу і не второпаєш першим на що реагувати, і все таки першим що приходить на думку, так те, які ми, пострадянські суспільства, ущербні. Та не зважаючи на це, життя очпуітЄльна штука, і одна складова якого любов до велосипеду, тому привіт велосипедистам Солт Лейк Сіті від веломанів Сумщини :D


Вражень дуже багато. Привіт обов'язково передам всім з ким встиг познайомитись. До речі у місцевих теж є свій сайт http://www.randorichard.com/slr. Наступного року планую проїхати декілька бреветів. Дякую всім за приємні слова...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 18:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
MABP написав:
Во как нас по миру разбросало! Хотя в этом есть и свои прелести. Твоими глазами, Володя, Америку посмотрим :D

Спасибо за отчет :good:
Приятного тебе и полезного времяпровождения, ярких впечатлений, новых друзей. Ждем новых рассказов...

З.Ы. А форум отличный способ поддерживать связь с друзьями которые даже за океаном :friends:



Буду писать если появятся новые велосипедные истории. Действительно сайт хороший способ не терять связь :friends:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 18:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
OlMi написав:
Привет, Володя!
С большим интересом почитал отчет!
Супер!
:good:
Полоса для велосипедистов на трассе - это вообще бомба! Катись себе, балдей!
Я такое в Беларуси видел, но там километров 10 и все, лафа закончилась.
В Юте Скалистые горы по моим сведениям. Это не цацки-пецки!
На 27 км твоего маршрута набор высоты 1000 м без малого!
У нас на майской 200-ке набор высоты меньше!
:shock:
Ну зато как натренируешься там по горам - будешь неудержим и тебя никто не поймает!
:D
С нетерпением ждем дальнейших историй из твоей американской жизни!
Передавай большой привет от нашего велосообщества американским коллегам!
Дай им адрес нашего форума. Через переводчик Гугл думаю смогут почитать про нашу жизнь.
:D
А ты знаешь, шо Солт Лейк Сіті - столица мормонства.
Сталкиваешься ли ты с мормонами? Они большими семьями так и живут?
Мормоны есть и у нас в Украине. В Киеве в прошлом году построили мормонский храм.
:)


Для велосипедистов здесь все условия. Попробую написать об этом небольшой отчет. Про мормонов слышал. Но пока не встречал явного проявления мормонства. Основной принцип жизни здесь по моим наблюдениям это не мешать жить окружающим и ничего им не навязывать. Если ты будешь толерантным и культурным с окружающими то в ответ к тебе тоже будут хорошо относиться. Такой вот закон жизни...
А насчет гор то это для меня отличный опыт и тренировка..Подъемы супер!!!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 18:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Abadonna написав:
Ну вот - сбываются пророчества - рассыпаемся по миру. Отлично, Володя, что поехал. Очень может статься, что переедешь навсегда.
ОТчёт классный, завидую белой завистью. И велик отменный.
Так что приятно сосзнавать наши следы так далеко от дома.
Только ты там того - в мормоны не перебеги, самый же их=ний штат. Берегись - охмурят чего доброго. Жму руку, Друже.


Спасибо Григорий!! :friends:
Мормонов не видел..Но знаю что тут их много. Насчет переезда пока не думал..Дома у нас тоже не так плохо как многие говорят (одни бреветы чего стоят). И тут тоже хватает своих житейских проблем. Так что жизнь покажет....


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 166 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2015 Українська підтримка phpBB
{ MOBILE_ON }
Разработано и поддерживается сообществом "Velo-minus-Sport", г.Сумы, Copyright © 2006-2016
director@velo-sport.sumy.ua