velo-sport.sumy.ua

Велосипедисти Сумщини, об'єднуйтесь!

Сьогодні: 19 квітня 2024, 10:24

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Настоятельная просьба фото для отчетов загружать в Галерею и делать ссылки в текст отчета.
Многие старые отчеты с фотками, размещенными на других серверах, остались без фоток.



Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: "В ім'я традиції"
ПовідомленняДодано: 03 жовтня 2012, 21:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 травня 2011, 21:04
Повідомлень: 652
Изображений: 350
Звідки: Суми
Велосипед: Focus Cayo
Вже декілька років ми з vkv раз на рік їздимо велосипедами до мене в село. Але цього року Володя в далекій Америці заробляє гроші на новий велосипед :D і тому не склалося :pardon:
Та ось минулого тижня запросили мене в село на весілля. І хоч не люблю я трасу до Батурина, але "в ім'я традиції" вирішив їхати велосипедом :crazy_pilot:
Для порядку трек:


От же 28.09.2012, п'ятниця, старт в 7:30.
Чудова осіння погода, трохи прохолодно, але вже біля повороту на Ульянівку перша зупинка - стало жарко. Фото для vkv :)




І далі, милуючись осінніми барвами,





майже без зупинок до Конотопа. В Конотопі вже стало на стільки жарко, що бокал 1715 пішов як у сухий пісок. І фото "я в Конотопі" :D




Можливо перед відрізком Конотоп - Батурин потрібно було взяти ще й горілки, але боявся що могло б і знудити :bad: . Хто там їздив на шосейнику той зрозуміє, а хто ще ні - раджу проїхатись перевірити велосипед на міцність.
Біля села Попівка зупинився і зробив на фото на пам'ять




Саме під цим стовпом ще в далекому 2003 році, під час нашої першої поїздки, ми розтягли брезентовий намет (який за ніч повністю протік) та без перебільшення боролися за життя.
Та, на щастя, ми вже трохи підняли свій рівень і відстань в 230 км. виходить проїхати без ночівлі :)
Доїхавши по "шпалам" до Батурина я повернув наліво на знамениту, легендарну, фантастичну і т.д. і т.п. М-02. Насправді від Батурина і аж до самого кінця це абсолютно пряма, без поворотів, населених пунктів та рельєфу унила траса з доволі інтенсивним трафіком. І з поміж інших її вирізняє лише наявність асфальту, такого, яким він повинен бути. Але досить сильний лівий боковий вітер не давав мені підтримувати високу швидкість.
Оскільки я нікуди особливо не поспішав, то вирішив, нарешті, заїхати на могилу Прокоповича Петра Івановича, що знаходиться в 300м. від траси. Далі з вікіпедії:

Петро́ Іва́нович Прокопо́вич — український бджоляр, основоположник раціонального бджільництва. 1814 - створив перший у світі розбірний рамковий вулик. У ньому винахідник вперше виділив рамку в самостійну частину бджолиного житла. Завдяки цьому стало можливим вільно оглянути бджолину сім’ю й активно впливати на хід її розвитку. Вулик Прокоповича дозволив вилучати мед, не винищуючи димом бджіл, як це практикувалося в ті часи. Нині рамкою оперують мільйони пасічників у світі.
Ще один визначний винахід Прокоповича – дерев’яна перегородка з отворами, через які проходять тільки робочі бджоли, що дає можливість отримувати чистий мед у рамках.


Погодьтесь, людина залишила позитивний слід в історії. Але, на жаль, нащадки цього не цінують. На могилі було встановлено ось такий пам'ятник



І ось що від нього залишилось




Добре хоч альтанку не розібрали




А ось трохи далі - в селі Носелівка, живуть гарні хлопці. Вони люблять Україну, та не вживають наркотики :)




Доки я доїхав до повороту на Борзну вітер же був правий боковий, і тому повернувши на північ, довелось знову вкручувати проти вітру. Але рідні місця та ось такий позитив в селі Ховми




додали сил і в 19:30 я вже спостерігав за останніми приготуваннями до весілля та куштував весільні солов'ї :D

Субота. Власне свято. Щось схоже на таке



Єдине, що може бути цікавого, для велофоруму - це Історико-меморіальний музей-заповідник Пантелеймона Куліша «Ганнина Пустинь», куди поїхали фотографуватись після розпису. Знаходиться біля села Оленівка, Борзнянського району. Напередодні я ще думав туди заїхати, але полінувався, і правильно зробив. Ось декілька фото








Взагалі красиве і добре облаштоване місце. Для велотуристив те що треба. Та і від М-02 туди километрів шість нового асфальту по мальовничим місцям.


Неділя. Повернення додому.

Вранці каска на голову наділась без проблем - самогон був хороший :good: :)
За 5 хвилин до старту пішов холодний осінній дощ, але чекати поки він закінчиться можна і декілька днів, тому в 6:45 виїхав на зустріч осені. Холодно! Єдиний позитив - це 9000 майже на початку дистанції.
Дощ йшов перші 40 км. Я ніяк не міг зігрітись, а тому організм відмовлявся тримати пристойний темп. До того ж досить сильний боковий вітер зовсім не зігрівав і швидкості не додавав. Але зупинятися зовсім не хотілось, та довелось аж у Батурині - дуже вже хотілось їсти. Перекусивши запасами рушив на Конотоп. В свідомості по відношенню до дороги виринуло слово "трикратнозлоє....а" :)
Та все ж витримав і велосипед і я. До того ж я нарешті почав підсихати. А коли в Конотопі зайшов весь брудний і ще трохи мокрий в перший ліпший ганделик, відразу ж почув: "Пива?". На що відповів: "Сьогодні лише чай"
В Конотопі остаточно висох, зігрівся, поїв, взяв запасів з собою і життя покращилось. До того ж десь від Чернечої Слободи вітер почав допомагати і я, нарешті, покотився в задоволення.
Але від Ульянівки знову пустився рясний дощ і вже не припинявся до самого дому. Щоправда не такий холодний, та і я вже був непогано розігрітий, тому це мені зовсім не завадило в 18:15 фінішувати.

Статистики не наводжу, бо не цікавився.
Як підсумок - 460 осінніх кілометрів. Від жарких до дуже холодних, по таких різних, але таких рідних дорогах. І головне - без неприємностей (навіть без проколів).

З.І. Назву "В ім'я традиції" - придумав О. Генрі


Востаннє редагувалось Indian в 04 жовтня 2012, 15:25, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: "В ім'я традиції"
ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2012, 09:33 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14151
Изображений: 2207
Видел тебя утром на Белопольской. Судя по решительному взгляду и нахмуренным бровям, так и думал, что ты на дальняк собрался :D
Indian написав:
Саме під цим стовпом ще в далекому 2003 році, під час нашої першої поїздки, ми розтягли бризентовий намет (який за ніч повністю протік) та без перебільшення боролися за життя.
Та, на щастя, ми вже трохи підняли свій рівень і відстань в 230 км. виходить проїхати без ночівлі

Это мы и называем "расширение границ сознания" :crazy: :crazy_pilot:

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: "В ім'я традиції"
ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2012, 09:46 
Офлайн
Трубадур
Аватар користувача

З нами з: 09 червня 2009, 23:22
Повідомлень: 5768
Изображений: 69
Звідки: Сумы
Велосипед: Cinelli
Indian написав:
Хто там їздив на шосейнику той зрозуміє, а хто ще ні - раджу проїхатись перевірити велосипед на міцність.

Да, ездилось там на шоссейнике. Но я ожидал гораздо худшего, нежели мне рассказывали. Ехали с Андрэ этим летом от Батурина. Я пребывал в состоянии полной опы со своим правым коленом (Андрэ не даст соврать, он на меня так сочувствено поглядел, как мама). И ничего - половина пути действительно плохая, а вот вторая половина (к Контопу если ехать) - вполне сносная, доехали довольно бодро. Правда под трёп, немного отвлекает от швов между плитами. Как по мне - наиболее страшный кусок - за Тернами. Если ехать в Сумы. Вот там я изматерился по-чёрному. Действительно кошмар.
Что до твоей поездки, Дима, таки здорово. Вот несколько лет наблюдаю движение среди нас - как вырос народ, просто ах. Три года назад покатушка в 120 - 150 км чуть не подвигом была. Теперь обыденость. Но это и хорошо, хотя и плохо. В этом году мы совсем не каталсиь дружно на матрас, как ранее, всё нам мало 70 км до Пашково, или в Рыбицу. Всё нужно уехать куда-то далеко. Нужно вернуть романтические тихоходные поездки, кажется. С трёпом, ги-гиканьем и пивом.
А ты прокатился здоровски - традиция - великая штука.

_________________
Сижу, никого не трогаю, починяю "Примус"
(Felis)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: "В ім'я традиції"
ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2012, 18:58 
Офлайн
Райтер-лауреат
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 16:01
Повідомлень: 2871
Изображений: 3713
Нужно будет затаить обидку!!! Хоть бы муркнул - можно ж пыло пивка совместно потребить! :x :D
До слез расстрагало:


:roll:

_________________
Єднаємось!!!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: "В ім'я традиції"
ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2012, 19:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 травня 2011, 21:04
Повідомлень: 652
Изображений: 350
Звідки: Суми
Велосипед: Focus Cayo
Туди їхав в п'ятницю - робочий день, думав їхатиму назад - подзвоню. Але промочило дощем і замерз так, що в Конотопі вирішив не затримуватись. Навіть не сідав, стоячи випив чаю і вкручувати далі.
Так що вибачай :pardon: , справді дуже хотілось, але подумав, що може піти не на користь.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: "В ім'я традиції"
ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2012, 19:47 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14151
Изображений: 2207
Пить точно не полезно, но!.. Мокрому насквозь туристу сто грамм коньяка, запитых горячим кофе, дают чуть больше шансов выжить :pardon:

А главное, сразу светит солнце! :Yahoo!:

Проверено 8)

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: "В ім'я традиції"
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2012, 08:17 
Офлайн
Директор
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2008, 17:06
Повідомлень: 5732
Изображений: 2260
Звідки: Суми
Велосипед: S-Works Tarmac, Kellys
MABP написав:
А главное, сразу светит солнце! :Yahoo!:
Проверено 8)

Точно! Помню в Карпатах так и было!
:D

_________________
Жизнь - это то, что происходит с нами, пока мы строим планы...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: "В ім'я традиції"
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2012, 10:20 
Офлайн
Трубадур
Аватар користувача

З нами з: 09 червня 2009, 23:22
Повідомлень: 5768
Изображений: 69
Звідки: Сумы
Велосипед: Cinelli
Чем же непьющему зажигать Светило? Молоком, что ли? Или чаем? Надо попробовать.

_________________
Сижу, никого не трогаю, починяю "Примус"
(Felis)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: "В ім'я традиції"
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2012, 10:47 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14151
Изображений: 2207
Плохо, если едешь один. От молока только пучит, а чай лучше применять, когда нужно что-то потушить :D

Другое дело в компании! :friends: Всегда можно найти желающего включить Солнце! :Yahoo!: :crazy:

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: "В ім'я традиції"
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2012, 11:06 
Офлайн
Трубадур
Аватар користувача

З нами з: 09 червня 2009, 23:22
Повідомлень: 5768
Изображений: 69
Звідки: Сумы
Велосипед: Cinelli
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ - меня от молока прёт, а не пучит. Могу выпить невероятное количество. Даже затрудняюсь сказать - сколько. До упора ни разу не доходил. Но пару литров - легко. И никакого вспучивания. :D Единственно, что вызывает отделение метана - кислая капуста. Но это еда по преимуществу зимняя. А то так реактивная тяга добавилась бы.

_________________
Сижу, никого не трогаю, починяю "Примус"
(Felis)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: "В ім'я традиції"
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2012, 10:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Indian написав:
Вже декілька років ми з vkv раз на рік їздимо велосипедами до мене в село. Але цього року Володя в далекій Америці заробляє гроші на новий велосипед :D і тому не склалося :pardon:



Чудова осіння погода, трохи прохолодно, але вже біля повороту на Ульянівку перша зупинка - стало жарко. Фото для vkv :)




Дякую друже за чудовий звіт. У цьому році я ТРАДИЦІЮ підвів. Але сподіваюсь наступного літа ми це виправим.
А за фото ДЯКУЮ! Це мій поворот :) . До мого рідного села. Дужо було приємно було побачити фото. Та те що ти не забув зупинитись та клацнути фото :friends:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2015 Українська підтримка phpBB
{ MOBILE_ON }
Разработано и поддерживается сообществом "Velo-minus-Sport", г.Сумы, Copyright © 2006-2016
director@velo-sport.sumy.ua