velo-sport.sumy.ua

Велосипедисти Сумщини, об'єднуйтесь!

Сьогодні: 24 квітня 2024, 08:17

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Настоятельная просьба фото для отчетов загружать в Галерею и делать ссылки в текст отчета.
Многие старые отчеты с фотками, размещенными на других серверах, остались без фоток.



Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: поїздка до Ведмідь Озера
ПовідомленняДодано: 13 липня 2012, 09:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Нарешті можу написати звіт про цікаву вело подорож! :)

Ще декілька місяців тому мій товариш запропонував мені проїхатись до великого озера на кордоні штатів Юта та Айдахо. У цьому місяці твердо вирішив не відкладати поїздку. І ось нарешті ми таки проїхали цей маршрут. Зробивши трек маршруту я зрозумів що буде дуже важко, 5 перевалів два з них більше 2000 метрів один взагалі 2740 :shock: :shock: .


Я до цього пішки заходив на значно нижчі вершини. А тут на вело. Я звичайно трохи краще став їздити у горах. Але все ж таки розумів що перевали вижмуть з мене всі сили. Якщо по рівному то 240 км мене б зовсім не злякали, теж не легко але я не раз такі дистанції долав. А тут ці перевали…Я ретельно вивчав карту, а потім вирішив взагалі не думати про ці гори. А просто їхати. Друга проблема спека :evil: . У Юті по справжньому спекотне літо. За 30 км я міг випити всі свої 3 пляшки води, які я завжди беру з собою. Але відступати пізно. Перед поїздкою встиг потренуватись почувався не погано. Встав о 4 ранку заїхав до товариша. Поїхали!!! :crazy_pilot: Місто ще спало, приємний вітерець та гарний настрій. Гарний старт. Перший етап це підйом який починається ще у місті каньйон Емігрантів. Я тут багато разів їздив, але завжди важко. Дуже крутий підйом, який серпантином заходить на вершину. Похекавши перед вершиною ми залізли на перший невеличкий перевал



а потім і на Велику Гору (вона так і називається у місцевих).





Потім спуск до Східного каньйону. Під час спуску сильно замерз, руки та ноги занімили, швидкість під 70. Але у долині зігрівся.
Дорога тут чудова навкруги озера та чудові гори. :Yahoo!:






Навіть зустрічались олені. На жаль біля доріг багато мертвих тваринок збитих машинами :cry: … Доїхали до містечка Морган. Не дивлячись на піратську назву містечко дуже мальовниче та приємне. :)



Трохи перекусили фаст фуду.




Поїхали до наступного перевалу. По дорозі зупинились набрати води у магазині на дверях якого був незвичний для України напис.


Далі вгору. Стало жарко, на гору лізти по жарі набагато важче. Але третій перевал був не дуже довгий заліз більш менш нормально.





Далі спуск, дорога рівнесенька до тог ж пряма має же без серпантину. Ту був рекорд швидкості 77,6!!! :crazy_pilot:
Трохи перепочили перед головним штурмом. Далі нам у ці гори їхати. :shock:


Тепер залишилось добратись до найбільшого перевалу Монте-Крісто. Навіть назва трохи лякала, а висота 2740 ще більше. Полізли вгору. Спочатку було нормально. Але потім почалось круто вгору
З відсіля я приїхав


а туди мені їхати


швидкість впала до 10 а іноді до 8. Потім взагалі закінчилось пальне. Якщо на рівнині я вчасно не їв то просто падала швидкість але потихеньку сунувся додому до кухні з борщем. Але тут у горах все…немає калорій і я зупинився. :crazy: У рюкзаку були батончики типу Снікерс. Вкинув… у животі щось побулькало. Я трохи почекав та знову поїхав потихеньку вгору. Нарешті заліз на вершину.


Урааа..рекорд висоти у моєму житті. :Yahoo!: Як на вело так і пішки. Залив у пузо води. Доречі пузо навчилось розтягуватись та вміщувати у себе неймовірну кількість рідини. Після заправки водою я був схожий на відвідувача пивної а не на гірського велосипедиста. Але пузо магічним чином зникало протягом години. При цьому по кущам я має же не бігав. Куди воно зникало?? thinks Після графа Монте-Крісто довгий спуск. Трохи відпочив та зміг насолодитися краєвидами на гори та ютівські ферми. Доїхали до невеличкого села яке чомусь нагадало мені рідні села. :)


Ось ця вивіска взагалі шедевр. :ROFL:


Попісяти можна тільки після шопінгу. :D
На рівнині почав тримати більш менш нормальну середню 25-27 так під’їхали до останнього перевалу. Залізти на нього а там тільки вниз до фінішу. Поліз як на амбразуру…Сопів, хрюкав а таки заліз :bad: .


На вершині зробив фотку та порозмовляв з якимись білками чи пацюками які повилазили з нірок та дивились на мене з цікавістю та легким презирством. :crazy: Спуск до озера.
Ось воно Ведмідь Озеро. ПРИВЕТ МЕДВЕД. :Yahoo!:


Далі Гарден Сіті де у нас замовлено готель.


Нарешті відпочинок. :dance:
Трохи статистики.





загальний час приблизно 15 годин. Дуже багато витрачав на відпочинок після "американських гірок"
Результат не вражає. :oops: Але для мене головне що я доїхав. :Yahoo!:
Наступного дня з’їздили у сусідній штат за вином :drinks: , бо у Юті купити алкоголь проблема. :pardon:


А у Айдахо у першому ж магазині купили пляшку вина на вечір. Купували вино у містечку з дивною назвою Риб'ячий Рай.


Потім повернулись до Юти


Поплавали у озері, озеро фантастично красиве та величезне.







Та знайшли його зовсім недавно



Поїли кавуна, сходили у невеличкий ресторан а потім спати.
Рано в ранці поїхали назад до Солт Лейк іншою дорогою легшою та коротшою.

Одразу ж для розминки перевал. Лізли вночі. Але було видно як починало світати.


А ось і вершина першого перевалу. Потім довжелезний спуск.


Замерз неймовірно. Цокотіли зуби, ноги заморозило, паліці на руках ледь відчував. :x :x Але каньйон пречудовий, дуже красивий спуск. Як потепліло взагалі було приємно котитись. :crazy_pilot: Так приїхали до Логана. Трохи перепочили у передмісті Логана


Попереду поїздка по великій трасі та ще й вгору


Поїхали до наступного перевалу. На відміну від першого дня дорого проходила по величезній трасі. Навкруги потоки машин. Вже почало припікати. На вершину заліз не дуже бадьоро, знову захотілось калорій, тому робив зупинку на заправку. Але знову ж таки навіть біля траси краєвиди супер. :good:




Нарешті Вершина останнього перевалу


Потім спустились у долину. Тут вже почалось справжнє пекло :evil: . Вода випивалась миттєво. На трасі біля машин взагалі було неможливо. Головне не зупинятись, якщо коли їдеш ще трохи продуває, то на зупинках здається що гориш. Мій товариш знайшов рятівну вело доріжку без машин яка не припинялась до самого Солт Лейку. Швидкість можна було підняти бо спокійно їхалось 30 а іноді більше. Але постійно доводилось зупинятись на ось таких перехрестях.


Біля одного перехрестя вирішили перепочити бо тут стояли апарати для поливання які чудово бризкались водою. Здавалось що не дуже жарко. Подивився температуру на велокомпі.


Не жарко… :crazy: А яка була температура коли було жарко??? Трохи додали швидкості. І ось вже видно хмарочосики Солт Лейка. :Yahoo!:


Ще кілька км у місті і все. Фініш!!! Зайшовши у будинок відчув що мені холодно. Заліз під ковдру. Напився води…Потів відчув що жарко, а потім знову холодно. Зрозумів що перегрівся. Вирішив поспати. Прокинувся через декілька годин. Почував себе нормально. Руки та обличчя чорні від засмаги, губи як калоші, потріскались. Та це не проблема головне зганяв у гості до Ведмедика!!! :)

Статистика
Дистанція 203 км
Час у сідлі 8:52
Середня швидкість 23 км\год
Максимальна 67.27 км\год
Загальний час приблизно 11 годин

Трохи краще. Але все одно до гір та спеки ще треба звикати. Радий що зміг подолати цей маршрут!!!
Ось така поїздка. Всім привіт!!!! :friends:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: поїздка до Ведмідь Озера
ПовідомленняДодано: 13 липня 2012, 09:52 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14151
Изображений: 2207
Ух! Здорово прокатился! :Yahoo!:

И планку поднял в прямом и переносном смыслах :good:

С телефона хреново цитировать, но была фраза, что на пусках наслаждался ландшафтами-видами. Я на ЮБК подьемы больше люблю - когда лезешь на них можно головой по сторонам покрутить, а на спусках надо на дорогу смотреть - то камни, то шишки :o

З.Ы. Пить лучше меньше, но чаще. Самый наглядный пример-сравнение про поролоню губку... Если на нее лить по чуть-чуть, она будет постоянно влажная, а если вылить ведро воды сразу - сначала будет большая лужа, а потом сухая губка :D

Хотя ты и так нормально приспособился :mosking:

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: поїздка до Ведмідь Озера
ПовідомленняДодано: 13 липня 2012, 10:20 
Офлайн
Райтер-лауреат
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 16:01
Повідомлень: 2871
Изображений: 3713
Красиво, черт возьми! Очень красиво!
Ну, и де тут Америка?


Всегда подозревал, что "Нет никакой Америки..."
Только по прокату фильмов и можно отличить. Ах да, еще дороги "чуть" лучше... :ROFL: :lol:
Шикарная поездочка! :Bravo:

_________________
Єднаємось!!!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: поїздка до Ведмідь Озера
ПовідомленняДодано: 13 липня 2012, 10:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Если честно то ни разу таких сараев тут не видел. Это в первый раз. И в Америке всякие места есть. А вообще Юта выглядит очень чистым и ухоженным штатом. Особенно радостно за природу, национальные парки просто фантастика.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: поїздка до Ведмідь Озера
ПовідомленняДодано: 13 липня 2012, 10:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
MABP написав:
Я на ЮБК подьемы больше люблю - когда лезешь на них можно головой по сторонам покрутить, а на спусках надо на дорогу смотреть - то камни, то шишки :o


Мне на подъемах иногда хотелось здохнуть...Вот прокачась до уровня тех кто на перевалы легонько так залазит посматривая по сторонам тогда буду любоватья природой :)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: поїздка до Ведмідь Озера
ПовідомленняДодано: 13 липня 2012, 10:35 
Офлайн
Капитан
Аватар користувача

З нами з: 18 серпня 2006, 16:40
Повідомлень: 3118
Изображений: 1102
Звідки: Sumy, Ukraine
Велосипед: Гарненький
У-ух ти, аж "зачухалось" усе тіло від прочитаного та уявлення насолоди осмислення проїханого vkv, шо і казати, просто здорово :good:
А Америка була, є і буде, Америка скрізь :crazy:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: поїздка до Ведмідь Озера
ПовідомленняДодано: 13 липня 2012, 10:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
MABP написав:

З.Ы. Пить лучше меньше, но чаще. Самый наглядный пример-сравнение про поролоню губку... Если на нее лить по чуть-чуть, она будет постоянно влажная, а если вылить ведро воды сразу - сначала будет большая лужа, а потом сухая губка :D

Хотя ты и так нормально приспособился :mosking:


Насчет воды то спасибо за совет :) Я пил и часто и редко. И по разному. Вода уходит очень быстро. Жарко было. А по трасе так вообще хоть умирай.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: поїздка до Ведмідь Озера
ПовідомленняДодано: 13 липня 2012, 12:14 
Офлайн
Трубадур
Аватар користувача

З нами з: 09 червня 2009, 23:22
Повідомлень: 5768
Изображений: 69
Звідки: Сумы
Велосипед: Cinelli
Отличная поездка. Просто шик, слов нет. Жму руку товарищу по педалям. Молодца. А вот с жарой бороться - у каждого своя метода. Я стараюсь пить (как пивал Мавр) - понемногу и тогда, когда нужно, а не когда просто сухо во рту. Если можно обойтись полосканием и небольшим глотком - так и делаю. И, перед тем, как пить - полощу пасть - тогда пить приходится меньше, ибо ощущения жажды, в основном, субъективные. Ну да тут уроков физиологии устраивать неуместно - тут уже суровая практика.
А вот выезжать если пораньше - то точно меньше жариться будешь. Это я о своё, о девичьем опять же. :D

_________________
Сижу, никого не трогаю, починяю "Примус"
(Felis)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: поїздка до Ведмідь Озера
ПовідомленняДодано: 13 липня 2012, 16:12 
Офлайн
Директор
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2008, 17:06
Повідомлень: 5732
Изображений: 2260
Звідки: Суми
Велосипед: S-Works Tarmac, Kellys
Поздравляю, Володя, с первым настоящим путешествием по Америке!
Да еще каким путешествием!
:friends:
Первый день - 250 км и подъема по высоте 3500 м !!!
Да еще в жару 45 градусов!
Это круто!!!
Домой вернешься и будешь залетать на Штеповскую горку на 30 км/ч, крутить головой по сторонам и спрашивать - а где тут у вас горки?
:D
И краевиды там обалденные!
:good:
Так держать!
Внимательно следим за твоими успехами.
:)

_________________
Жизнь - это то, что происходит с нами, пока мы строим планы...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: поїздка до Ведмідь Озера
ПовідомленняДодано: 14 липня 2012, 22:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Abadonna написав:
Отличная поездка. Просто шик, слов нет. Жму руку товарищу по педалям. Молодца. А вот с жарой бороться - у каждого своя метода. Я стараюсь пить (как пивал Мавр) - понемногу и тогда, когда нужно, а не когда просто сухо во рту. Если можно обойтись полосканием и небольшим глотком - так и делаю. И, перед тем, как пить - полощу пасть - тогда пить приходится меньше, ибо ощущения жажды, в основном, субъективные. Ну да тут уроков физиологии устраивать неуместно - тут уже суровая практика.
А вот выезжать если пораньше - то точно меньше жариться будешь. Это я о своё, о девичьем опять же. :D



Жара тут не совсем привычная для нас. Жарко как в духовке. Не помню что бы дома я так поджаривался. Кажется что нет спасения. Воду иногда заливал не думая о физиологиии. Но нужно умнее быть. Так что спасибо за совет. :friends:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: поїздка до Ведмідь Озера
ПовідомленняДодано: 14 липня 2012, 22:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Realyst написав:
У-ух ти, аж "зачухалось" усе тіло від прочитаного та уявлення насолоди осмислення проїханого vkv, шо і казати, просто здорово :good:


Дякую!! Сподіваюсь ще проїду не один цікавий маршрут.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: поїздка до Ведмідь Озера
ПовідомленняДодано: 14 липня 2012, 22:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
OlMi написав:
Домой вернешься и будешь залетать на Штеповскую горку на 30 км/ч, крутить головой по сторонам и спрашивать - а где тут у вас горки?
:)


Я читаю отчеты на этом сайте постоянно. И я так понял что 30 км\ч на Штеповке это скоро для сумских рандонеров будет не скорость. :) Народ стал круто ездить. :crazy_pilot:
А вообще заскакивание на маленькие горки и выдряпывания на перевалы это наверное разные виды спорта. Хотя я от горок никогда в восторге не был :) Тут просто привык уже. Не нужно особо думать о скорости просто педалишь как можешь. 2 часа штеповской горы и все ты на вершине. Если начинаешь дергаться и пытаешься поддать скорости то еще хуже, задышка начинается. Когда выезжаю не далеко то можно почудить постараться побыстрее. А так если подальше то лучше не рисковать и ехать в своем темпе. На подъемах колени страдают.
Нужно будет как то попробовать Карпаты. Подъемы наверное поменьше. Но понимаю что в Карпатах скорее всего проблема со спуском из за дорог. Тут тебе десерт после подъема. Слетаешь по ровной как стекло дороге, скорость бешеная и никаких напрягов с ямами. Тоже нужно следить за дорогой из камней которые со скал скатываются или животное может задавленное лежать. Но ям нет, иногда подбросит на мелкой трещине в дороге и все.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: поїздка до Ведмідь Озера
ПовідомленняДодано: 15 липня 2012, 12:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 16 липня 2009, 17:42
Повідомлень: 445
Изображений: 352
Звідки: Шостка
Велосипед: Scott Speedster 20
Катание по горам не может не вызывать восхищение, а тем более под палящим солнцем. Молодец! :good:
Отдельная благодарность за фото-иллюстрации к отчёту.

Владимир, как себя ведёт в горах твой велосипед? Хватает передач? Устраивает вес? Как управляется на спусках?

_________________
STRAVA: Denys Kniaziev
Шостка-Вело


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: поїздка до Ведмідь Озера
ПовідомленняДодано: 15 липня 2012, 21:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2011, 14:21
Повідомлень: 508
Изображений: 1535
Велосипед: Stevens Sanremo
Круто прокатил Вова :good: Отчёт о поездке обалденный,фото просто супер.Молодца так держать :crazy_pilot: :Bravo:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: поїздка до Ведмідь Озера
ПовідомленняДодано: 15 липня 2012, 22:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Den написав:
Катание по горам не может не вызывать восхищение, а тем более под палящим солнцем. Молодец! :good:
Отдельная благодарность за фото-иллюстрации к отчёту.

Владимир, как себя ведёт в горах твой велосипед? Хватает передач? Устраивает вес? Как управляется на спусках?


Мой велосипед довольно дешевый вариант. Наверное дорогой велик еще лучше скатывался бы с гор. Вес тоже не оптимальный. Дорогие велики ясно что полегче. Но велик меня не подвел, за что ему спасибо!! Передач на подъеме хватает, 3 звезды впереди тут очень кстати. А вот на спуске хотелось бы одну звезду поменьше сзади, тогда можно было больше подкручивать на спусках.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2015 Українська підтримка phpBB
{ MOBILE_ON }
Разработано и поддерживается сообществом "Velo-minus-Sport", г.Сумы, Copyright © 2006-2016
director@velo-sport.sumy.ua