velo-sport.sumy.ua

Велосипедисти Сумщини, об'єднуйтесь!

Сьогодні: 19 березня 2024, 10:38

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Настоятельная просьба фото для отчетов загружать в Галерею и делать ссылки в текст отчета.
Многие старые отчеты с фотками, размещенными на других серверах, остались без фоток.



Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2012, 02:38 
Офлайн
молодЫк
Аватар користувача

З нами з: 16 липня 2009, 16:45
Повідомлень: 416
Изображений: 788
Звідки: Шостка
Велосипед: Focus Cayo, Старт-Шоссе 1967
В 2010 и 2011 роках, за рядом причин, перші покатушки на 100км були у мене тільки на початку травня. Але в цому році зрозумів, що треба пришвидшити процес вкатування. Тим паче через місяць по плану бревет 200, треба тренуватись. :crazy_pilot: Прогноз погоди на вихідні не викликав остраху, і ми разом з CRYvet’ом вже 31 березня викатили за класичним маршрутом Шостка-Кролевець-Береза-Шостка (110км). Ми і уявити собі не могли,що нас чекає повна пригод і екстріму покатушка.


Виїхали в 10:40. Температура була прийнятною, градусів 7-10. На небі були незлобні хмаринки. Спокійно доїхали до Воронежа, де попрощалися з Den’ом, який захотів провести нас і закрити 100км в цьому велосезоні.



Після Воронежу розпочалися пригоди. :crazy: Їхали ми по розбитій дорозі, обминаючи великі ями, яких ще ніхто не латав після зими.. За селом Шлях CRYvet, різко здав на право, щоб не в’їхати в чергову яму. Я знаходився трохи позаду зліва від нього. Не встигши зреагувати на таке переміщення задів його заднє перо вилкою. На автоматі вистигнув ногу і почав відштовхуватися, щоб не впасти. Але все ж таки по інерції гепнувся на руки. Вел також забурився на мене. Добре що швидкість була не велика. CRYvet втримався від падіння. Як результат зламана спиця на Bergamont і погнута на моєму Leader Fox, так я думав спочатку. %)





Вирівнявши колеса і оговтавшись від такого інциденту, рушили далі.
По дорозі замітив, що задня перекидка стоїть криво. Зупинився перевірити – погнутий півень. :( Вигнути було нічим, але все працювало, хоч і не точно.
Доїхали до очікуваної М-02! Ось воно - те, для чого можна витерпіти навіть таку жахливу дорогу, як до Кролевця. Прогноз не підвів – вітер був нам у спину! Що може бути краще такої комбінації! :good: Помчали до місця зупинки на річечці Реть. Тут відпочили від кролевецької частини маршруту, перекусили, набралися сил.



Помчалися далі. Швидкість по рівнині сягала 34км/год. Провели 2 зміни. Потім я розкочегарився і 15 км, до закінчення нашого маршруту по М-02, їхав з крейсерською 37. Для мене це немало. Участок М-02 проїхали швидко. З’їхавши з траси почекав CRYvet’а, який трохи відстав, і отримав нагоду сфотографувати його. :roll:



Погода почала покращуватися, вийшло сонце! Настрій був бойовий. Але через стан подальшої дороги від Берези до Шостки, вирішили їхати спокійно. Та й накопилася втома, все ж таки початок сезону. В Березі, доречі, проклали нову дорогу на проблемній роздовбаній ділянці, це порадувало. На невеликих швидкостях їхали до села Долина, де стався технічний трабл. На спусці в в селі у мене порвало ланцюг і зламався задній переклюк. :shock:



Треба зазначити, що перекидка стояла не рідна. Я поставив її з розбитого велосипеда брата, його байк від поштовху машини під час ДТП упав саме на правий бік. Напевно там з’явилися мікротріщини, а сьогодні я додав струсу і вона не витримала навантаження. Так зламатися тільки через погнутий півень вона навряд чи могла. :?
Знявши кріплення перемикача і вкоротивши ланцюг, зробив сінглспід.
Виїхали з села і поїхали швидше в місто. Тим часом погода РІЗКО змінилася! :shock: Насунулися свинцеві хмари, температура знизилася, піднявся страшенний вітер. Почався град, який боляче бив по обличчю. Видимість одразу впала, було видно не більше ніж на 100-200 метрів. Дорога стала слизькою. Ми продовжували рух, бо в погоді закінчення цього не продивлялося… За селом Собичеве почав йти сніг!!! Ми були промоклі, було дуже холодно. Сніг заліпляв нас і велосипеди, їхати стало дуже тяжко. Ситуація ускладнювалася і тим, що я їхав без перчаток - замазав руки в змазку при ремонті ровера і не хотів бруднити перчі. Ледь ворушив пальцями, щоб вони не замерзли. Зупинилися трохи розігріти ноги і руки.





Потроху знегода припинилась, але поливало з низу з калюж. Вимокли наскрізь, замерзли. Доїхавши до міста розпрощались. І швидко відкисати додому.
Загалом я вважаю, що покатуха вдалася, були виповнені поставлені цілі і завдання. Незважаючи на всі труднощі здолали дистанцію. Принаймні нудною цю покатуху ніяк не назвеш – вражень і емоцій отримали безліч, ця подорож запам’ятається надовго! :mosking:

Дані по комп’ютеру:
Trip Dist - 110,51
Trip Time - 4:31
Full Time - 6:10
Avg. Speed - 24,39
Max Speed - 58,99

_________________
STRAVA: Bohdan Remnov
Шостка-Вело


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2012, 08:00 
Офлайн
Трубадур
Аватар користувача

З нами з: 09 червня 2009, 23:22
Повідомлень: 5768
Изображений: 69
Звідки: Сумы
Велосипед: Cinelli
Да уж... лихая получилась сотня. Начало, прямо скажем, экстремальное. Ну да лучше собрать сразу урожай неприятностей. Молодцы, и скорость - ого-го. Ждём в гости.

_________________
Сижу, никого не трогаю, починяю "Примус"
(Felis)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2012, 09:34 
Офлайн
Райтер-лауреат
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 16:01
Повідомлень: 2871
Изображений: 3713
Красавцы! А участок Кролевец - Воронеж за два года так и не изменился? Риторический вопрос... :D Я почему спрашиваю - Леха собирается в мае в Новгород смотаться на шоссере по трассе. Его ждут "приятные" неожиданности :D .

_________________
Єднаємось!!!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2012, 09:49 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14150
Изображений: 2207
Отчаянно! И достойно уважения :good:

Пару советов из личного опыта. Один пакет влажных салфеток решает вопрос грязных рук, и не только :wink:
Ну, и про езду в группе - нужно быть внимательным вдвойне, и думать и о тех кто рядом. Никаких резких движений, торможений и перемещений!..

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2012, 10:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2011, 14:21
Повідомлень: 508
Изображений: 1535
Велосипед: Stevens Sanremo
Молодцы отлично прокатились :good: хотя и неприятности были.Всёравно :Bravo: :Bravo: :Bravo:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2012, 14:10 
Офлайн
Директор
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2008, 17:06
Повідомлень: 5732
Изображений: 2260
Звідки: Суми
Велосипед: S-Works Tarmac, Kellys
Молодцы!
Настоящие веломарафонцы, которым как известно любая погода не помеха!
:good:

_________________
Жизнь - это то, что происходит с нами, пока мы строим планы...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 квітня 2012, 21:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 16 липня 2009, 17:42
Повідомлень: 445
Изображений: 352
Звідки: Шостка
Велосипед: Scott Speedster 20
Эпическая покатуха! Первая сотня далась не легко, но ребята мужественно справились со всеми трудностями!
Как известно, год 2012 - это год Черного Дракона, который может быть как мощным покровителем, так и посеять хаос! В данном случае Дракон наглядно продемонстрировал какой хаос он может устроить, если захочет... Огребли вы по полной программе, хотя нет, для полной картины вам не хватило еще проколоться на финальном отрезке - под снегопадом! :crazy: А если без шуток, концентрация разного рода проблем в одной покатушке впечатлила.
VeloBon, молодец, что сделал отчёт, грех было не задокументировать такую интересную велопрогулку! :good:

Andre написав:
Леха собирается в мае в Новгород смотаться на шоссере по трассе. Его ждут "приятные" неожиданности :D .
Да разве ж это неожиданность - разбитая в хлам дорога Кролевец-Воронеж? Вот если бы наоборот - выехал по трассе, а там... новый гладкий асфальт без ям. Вот тогда была бы полная неожиданность. Глазам бы не поверил.

_________________
STRAVA: Denys Kniaziev
Шостка-Вело


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 квітня 2012, 21:45 
Офлайн
Райтер-лауреат
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 16:01
Повідомлень: 2871
Изображений: 3713
Дело в том, что обычно мы на "байках" срезаем эту "загогуленку" по грунту. На шоссере по грунту как-то не хотелось бы. Хотя и не понять, что лучше :D ?

_________________
Єднаємось!!!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2015 Українська підтримка phpBB
{ MOBILE_ON }
Разработано и поддерживается сообществом "Velo-minus-Sport", г.Сумы, Copyright © 2006-2016
director@velo-sport.sumy.ua