velo-sport.sumy.ua

Велосипедисти Сумщини, об'єднуйтесь!

Сьогодні: 28 березня 2024, 17:50

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Настоятельная просьба фото для отчетов загружать в Галерею и делать ссылки в текст отчета.
Многие старые отчеты с фотками, размещенными на других серверах, остались без фоток.



Створити нову тему Відповісти  [ 166 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 23 квітня 2013, 19:38 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14150
Изображений: 2207
Да не пишут они, что ты был замучен. Пишут, что компик у тебя был в километрах, а пересчитывать на каждом перекрестке в столбик на листочке под ливнем в мили - не совсем удобно... Так, что молодцы наши американские друзья!

З.Ы. Надо бы отчет перетащить в профильную тему thinks
Но из блога без согласия автора неправильно... Даешь "добро"?
З.З.Ы. Серьезные у них там все такие рандонеры. Интересно, хватает стандартных ремешков на шлемах? thinks :D

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2013, 13:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 січня 2008, 03:14
Повідомлень: 897
Изображений: 120
Велосипед: перешёл на двухколёсный
vkv написав:
Интересно, хватает стандартных ремешков на шлемах?

Это точно. Вовчик с китайцем смотрятся на ихнем фоне цыплятками. :D


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2013, 23:23 
Офлайн
Директор
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2008, 17:06
Повідомлень: 5732
Изображений: 2260
Звідки: Суми
Велосипед: S-Works Tarmac, Kellys
По работе запарка, поэтому только сейчас спокойно прочитал отчет!
Супер!
:good:
Володя - ты настоящий рандоннер!
Тут главная победа - это победа над собой! Что ты и продемонстрировал!
Молодец!
:friends:
И разведданные тоже важные добыл!
:)

_________________
Жизнь - это то, что происходит с нами, пока мы строим планы...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 травня 2013, 05:46 
Офлайн
Капитан
Аватар користувача

З нами з: 18 серпня 2006, 16:40
Повідомлень: 3118
Изображений: 1102
Звідки: Sumy, Ukraine
Велосипед: Гарненький
Доброго ранку, кому доброго вечора :D
Теж не зразу прочитав, та коли перечитав і не один раз, то не зміг адекватно зреагувати, враження переповнювали емоції, в тому числі
vkv написав:
І ось нарешті!!! Вперше в житті я побачив Тихий Океан. Далі знову тільки фото. Як можна написати про Океан я не знаю.

з задоволенням розділив з тобою усі ті позитивні моменти, як Каліфорнійської пригоди так і Ютівської 200-ки , не зважаючи, що тільки твоїми очима, але твоя оповідь та фото вражаючи донесли усе тобою пережите :Bravo:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 травня 2013, 07:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
OlMi написав:
По работе запарка, поэтому только сейчас спокойно прочитал отчет!
Супер!
:good:
Володя - ты настоящий рандоннер!
Тут главная победа - это победа над собой! Что ты и продемонстрировал!
Молодец!
:friends:
И разведданные тоже важные добыл!
:)


Нарешті Директор прийняв звіт!!! :Yahoo!: А то я вже думав що розвідка не вдалась. Та доведеться їхати бревет 300 у гори :-o :shock: , поки Генеральне командування не залишиться задоволеним.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 травня 2013, 07:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Пилигримм написав:
vkv написав:
Интересно, хватает стандартных ремешков на шлемах?

Это точно. Вовчик с китайцем смотрятся на ихнем фоне цыплятками. :D


Там было пару здоровых мужиков. А на выходных в гору лез, а меня обогнала якась команда велогонов. Типа тренировки или я не знаю....Тупо огромные лошади на велосипедах. Я не успел толком их рассмотреть. Перли на перевал поездом со сменами. Вот тогда я точно себя почувствовал цыпленком.....


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 травня 2013, 07:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Realyst написав:
Доброго ранку, кому доброго вечора :D
Теж не зразу прочитав, та коли перечитав і не один раз, то не зміг адекватно зреагувати, враження переповнювали емоції, в тому числі
vkv написав:
І ось нарешті!!! Вперше в житті я побачив Тихий Океан. Далі знову тільки фото. Як можна написати про Океан я не знаю.

з задоволенням розділив з тобою усі ті позитивні моменти, як Каліфорнійської пригоди так і Ютівської 200-ки , не зважаючи, що тільки твоїми очима, але твоя оповідь та фото вражаючи донесли усе тобою пережите :Bravo:


Дякую :friends:
Сподіваюсь мені ще буде що цікавого розповісти :)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 травня 2013, 13:40 
Офлайн
Директор
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2008, 17:06
Повідомлень: 5732
Изображений: 2260
Звідки: Суми
Велосипед: S-Works Tarmac, Kellys
vkv написав:
Нарешті Директор прийняв звіт!!!

Да тут все наложилось: работа, бревет и подготовка к "Крыму по периметру"
%)
Думаю нам тоже будет тебе о чем рассказать!
:dance:

_________________
Жизнь - это то, что происходит с нами, пока мы строим планы...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 травня 2013, 20:17 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14150
Изображений: 2207
В любом случае за "разведку" респект и уважуха! :friends:

А за отчеты - такие живые и эмоциональные - отдельное спасибо

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2013, 10:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Перш за все всіх вітаю з першим у цьому сезоні бриветі. :friends:
Я намагаюсь не відставати від сумських рандонерів... :)
На тому тижні вирішив відсвяткувати травневі свята "матрасною" 200-ю до Антилопного острову. :Yahoo!: Антилопячий острів та за сумісництвом заповідник це досить великий острів у Великому Солоному озері.
Віка досить детально та цікаво пише про цей заповідник
http://en.wikipedia.org/wiki/Antelope_Island_State_Park
Але я напишу про свої велосипедні враження. :)
Маршрут поїздки. Назад та сама дорога

Пробувати бити рекорди не хотілось, хотілось просто крутити у своє задоволення. На острові я вже був, мене туди підвозили машиною. Частину дороги я їздив на вело, коли повертався з Ведмідь Озера. До самого Острова можна доїхати по велодоріжках. Тобто 100 км тільки спеціальна велодоріжка, що звичайно приємно. Але поганяти не дуже виходить, діти на велосипедах, ролери, мами з колясками та переїзди з спеціальними загородженнями, щоб обмежити швидкість. Проте машин звичайно немає.
Виїхав ранком, по дорозі до острова вирішив багато не зупинятись на фото та їжу, а ось у самому парку затриматись по довше. Але назву цієї вулиці не зміг не сфоткати ще на початку подорожі.


До речі вулиця не у найкращому районі Солт Лейка.
Дорога до озера не надто цікава. Велодоріжка поміж вулиць передмістя. Велодоріжок багато, я трохи поблукав. Але виїхав до Антилопної вулиці, яка веде до острову.


Біля повороту сфоткав тир. Таких багато у передмісті. Якщо хочеш випустити пар та постріляти...то це тут.


Ось власне під'їзд до острову.



Та пропускний пункт. Де треба заплатити 5 баксів якщо на вело, для авто дорожче :D


Тут пишуть про острів, а ще на вході стоїть штучний бізон. З яким я сфоткався. Фотка вийшла биковська... :D Те що треба


Якщо повернутись у інший бік від Озера то видно Західний хребет ютівських гір. Гори ще у снігу. Я ніяк не наважусь поїхати до того Хребта...


Проїхав через пропускний пункт. Та із задоволенням покрутив по дамбі (або краще сказати насип) до Острова. Навкруги голуба водичка та приємні краєвиди.




Тут романтика закінчилась. Почало смердіти...Смерділо по повній. :bad: Сморід щось середнє між тухлим яйцем та....пардон :pardon: ...сортиром у плацкартному вагоні Залізниці. Аромотерапія підвищила мою середню швидкість. Дамбу до острова я пролетів як на крилах. Зупинившись тільки один раз.
Сфоткав пташок які щось поживне знаходили у цьому смороді. thinks


Деякі місцеві називають Солоне озеро Fart lake... :oops: Озеро я поважаю як безперечне диво Природи. Але погоджуюсь, іноді смердить.
Але ближче до Острова, сморід зник. А повітря навпаки було чисте та свіже. :Yahoo!: А ось в'їзд на Острів.



Біля в'їзду Меморіал загиблим військовим.






Поїхав вже по Острову. Приємна дорога. Невеликі схили. Одним словом Задоволення. Навкруги каміння, та тільки непевні кущі. Влітку тут пекло. Це вже без питань.






А ось з'явились бізони. Бички мирно їли кущики





Поїхав далі по головній дорозі Острову.



Ще бізони



Та лише одна антилопа


Напевне бізони бичать антилоп. :) Тендітні створіння або ховаються або вже кудись емігрували.
Доїхав до ферми, 100 км точка повернення. Ферма музей переселенців мормонів. Але перед переглядом музейних експозицій треба поїсти. Є столики під деревами...


Я нічого не їв 100 км. Їсти хотілось. Цього разу у мене були бутерброди та Великоднє яєчко.. :D


Навіть згадки про нещодавні аромати не завадили мені все з апетитом з'їсти.
Тепер екскурсія. Музей цікавий. Можна познайомитись з побутом американської ферми приблизно 50-60 років.


Велотренажер тих часів :D


Техніка добре збереглась. Вологість тут дуже низька. Все консервується під сонцем.


Приміщення ферми


Та майстерня. На стінах черепа тварин...може антилопи??



На стіні портрет ідеолога, видатного Президента мормонів Brigham Young. Який до того ж заснував Солт Лейк Сити та університет Юти у якому я працюю. Одним словом серйозний мужик.


Декілька плакатів тих часів. Останній мені найбільше подобається...



Трохи еротики з минулого століття.. :oops:


Відрізняється від сучасних стандартів краси. Дискусію між експертами з питань жіночої краси можна вважати відкритою.
Точно знаю що Григорій напише що худа як велосипед :D
Навкруги усяке приладдя та інструмент.


А також веліки. Ледь приборкав бажання замінити свій на цю машину (звичайно 2-х колісний) та докрутити другу сотню. :crazy:



Якісь відра, та "зручності" :"":


Купа інструментів, можна веліки ремонтувати



Сідло для ось цих коників



Трохи пофоткав краєвиди та дорогу яка далі вже для інших типів вело



Не зміг не сфоткати сонячні батареї...Все ж таки це моя професійна хвороба


Далі дороги з твердим покриттям немає


Повертаюсь тією ж дорогою



Мій улюблений "чорний асфальт", велік сам їде... :crazy_pilot:


Виїхав на інший бік острова.



Трохи посидів на березі. Приємно було занурити ноги у прохолодну воду. Помив руки..Руки почали сильно пекти. Сіль порапила на обвітрену шкіру. Довелось змивати питною водою.
Далі поїхав додому.
Вирішив поїсти у якомусь фаст фуді. Без претензій... Треш а бо джанк фуд як тут кажуть.
Вендис те що треба.


Отримав гамбургера та картоплю за 3 хвилини


Взагалі гамбургери це особлива історія у США. Гамбургери крізь, куди б ви не пішли. Гамбургери потрапляють навіть у кіно. Разом з відомими виробниками цієї поживної страви. Венди зі своїми бургерами теж потрапила у кіно. Та навіть не у просте кіно а у Історичний діалог (майже монолог) про гамбургери з Pulp Fiction .Тут потрібна цитата

Далі велодоріжкою назад


Як я вже писав...Розгін набрати складно бо переїзди спеціально оснащенні такими ось загородками які примушують гальмувати.


Трохи пришвидшився, бо сильно вже матрасна поїздка. Ось вже видно Солт Лейк.


Ще трохи я вже у передмісті.


Така ось вийшла поїздка до Антилопячого або скоріше Бізонячого острова. :dance:
Статистика
Trip dist: 197.9
Trip time 8:29
Avg speed 23.3
Max speed 60.4
Час поїздки десь 10 з половиною годин
Чудово покатався. Всім привіт!!! :friends:


Востаннє редагувалось vkv в 12 травня 2013, 23:40, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2013, 10:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
MABP написав:
З.Ы. Надо бы отчет перетащить в профильную тему thinks
Но из блога без согласия автора неправильно... Даешь "добро"?


Та пусть уже все в одной теме будет. Легче найти будет. Если мне вдруг захочется вспомнить як я под дождем вымучил бревет.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2013, 11:27 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14150
Изображений: 2207
Ух! Сочно описал! :good: Мне даже пахло озеро :D

З.Ы. А средняя похоже по другой причине ниже :wink:







:D

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2013, 11:35 
Офлайн
Трубадур
Аватар користувача

З нами з: 09 червня 2009, 23:22
Повідомлень: 5768
Изображений: 69
Звідки: Сумы
Велосипед: Cinelli
Ага, я тоже прочёл и просмотрел с удовольствием. Не устаю поражаться дорогам, конечно, но и остальное тоже радует - природа, заповедник, озеро уникальное. А что вонь - так наш родимый Сиваш воняет не хуже (не лучше), да ещё забросан всякой дрянью. Так что химия озера (скорее всего сероводород по причине жизнедеятельности серных бактерий) - её никуда не денешь.
Здорово проехался, отличный репортаж, продолжай радовать. А вот у нас в Боромле тоже стоит БЫК. Всё никак не снимемся рядом с его яй... гениталиями, летим мимо, а надо бы.
Ещё раз спасибо, Володя.

_________________
Сижу, никого не трогаю, починяю "Примус"
(Felis)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 травня 2013, 19:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
MABP написав:
Ух! Сочно описал! :good: Мне даже пахло озеро :D

З.Ы. А средняя похоже по другой причине ниже :wink:







:D


Була чуйка що часте попадання дами у кадр даром для мене не пройде :D...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 травня 2013, 10:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
На цих вихідних вирішив що вже час покататись у справжніх горах. З долини здавалось що снігу на перевалах вже не повинно бути. А дороги точно прочистили вже майже місяць тому. Погоду обіцяли супер, у долині сонячно та тепло, навіть жарко.
Маршрут обрав для себе вже знайомий. Того року я вже їздив цю гірську 200-ку. Але кільце їхав за годинникової стрілкою, цього разу поїхав у зворотному напрямку.
Як виявилось я трохи заблукав, та зрізав аж 15 км порівняно з минулим роком. Ось такий вийшов маршрут

В кінці поїздки я був дуже радий що трохи зменшив дистанцію. Накатався по повній… :crazy:
Начебто добре знав що на початку сезону одразу їхати 200 з горами під 3000 та 2000 метрів не дуже розумно. Але лікуватись girl_hospital вже пізно тому поїхав.
З ранку чудово котилось :Yahoo!: по дорозі вздовж долини де вже потроху прокидалось місто


Але мені треба було не в долину а у гори.


Сонце над горами вже сходило, було приємно та зовсім не холодно.




Поворот до перевалу. Починається найцікавіше. Треба залізти на гору 2950 м.


Я вже одного разу це робив. Намучився. Але вирішив не думати про майбутні страждання. Просто їхав цим чудовим каньйоном.



Почало холоднішати. А до вершини ще далеко...


Доїхав до гірського курорту.




Це як точка відліку. Тут закінчується просто підйом. Далі поворот на серпантин з вбивчими для мене нахилами. :o
Пейзажі навкруги майже зимові.



Снігу на узбіччі ставало все більше. В одній веломайці холодно. Але цього разу я одягнув рукава. Які придбав за порадою мудрого патріарха Мавра :old:
MABP написав:
Хорошим решением проблемы будут рукава, чулки и жилетка.

Рукава мене врятували.
Далі потихеньку поліз на перевал. Швидкість 10-12 іноді падала до 8


Виявилось що снігу у горах ще вистачає







Заліз на перевал. Майже 3000 метрів.. :Yahoo!:



Але стояти не можна. Холодно. Поїхав вниз. Мені туди до долини, там літо а не зима. Там місто Парк Сіті, де можна зігрітись.


Вниз спуск, як атракціон. Швидкість шалена, особливо на прямих ділянках. Тут я встановив свій особистий рекорд швидкості


Побачивши такі цифри на компі я пригадав свій каліфорнійскій політ на спуску з веліка у кущі. :shock: Тому одразу зменшив швидкість. Якщо б не гальмував я не знаю яка б швидкість була. Спуск шалений, та триває довго. Відверто, іноді страшно. Поряд дорогою скелі та відбійники, а іноді просто прямий вихід до обриву. Невірний рух і все....накатався.
Злетів з вершини прямо у місто.




Замерз...Дихати було важко. Ковтати не міг. Розігрітий на підйомі з літньої долини, а потім одразу на перевал з снігом. Врятувало те що по дорозі їв льодяники від кашлю. Рекомендую всім хто колись полізе у гори. Прочищає легені. У місті випив чаю та поїхав далі.
У долині приємніше ніж у горах...





Їхати одне задоволення. Тепло...Невеличкий спуск.




Вже доїхав до першого озера.


Знову натрапив на моїх знайомих. Яких бачив того року...Лицар та супер Порше :D



Далі красиве озеро Ехо.





Скелі Ехо які видають цікаві акустичні ефекти.



Біля містечка Хенефер поворот на південний захід. Тут закінчується нахил, та знову починається підйом. Тобто знову треба перемахнути хребет щоб повернутись до Солт Лейк. Перша підйом не високий десь 1700 метрів. Це просто довгий тягун. З яким не повинно бути проблем. Але...Почався сильний вітер, класичний мордодуй. Прямо в морду.
Підйом+мордуй = швидкість 10 км\год. %)
Така моя формула.
Поки ліз на цей зубець на карті рельефу то нормально наламав ноги. Хотілось вити...Намучився на підйомі на перевал. А тут можна було б спокійно їхати на невеличкий перевал. Ні...мордодуй мене зупиняв як руками. Таки заліз. Відпочив на вершині біля знаку з історією піонерів мормонів. Навкруги каміння, суха земля та вітер свистить. Романтика...


Далі озеро Східного каньйону, вже майже домашнє для мене. Але попереду останній перевал. Там складний підйом я його добре знаю. Перед останнім штурмом відпочив біля курортних будиночків.


Вперед...Попереду Велика Гора. Така у цієї гори назва. Сил вже мало. Ноги наламав з перевалами та вітром. А тут десерет. У вигляді серпантину.





Заліз і на цей...Останній перевал. Закарлючка на карті рельєфу перед самим містом не рахується.



Далі спуск по серпантину. Знову атракціон.. :crazy_pilot:


Останнє озеро перед спуском до міста.


Приїхав...185 км десь за 12 годин. "Чудовий" результат. :( Встиг замерзнути у лісі та на вершинах зі снігом а ще обгоріти на сонці у долині де одне каміння та суха трава. Все це за 12 годин. Головне що цілий доїхав. :)
Всім привіт! :friends:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 166 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2015 Українська підтримка phpBB
{ MOBILE_ON }
Разработано и поддерживается сообществом "Velo-minus-Sport", г.Сумы, Copyright © 2006-2016
director@velo-sport.sumy.ua