velo-sport.sumy.ua

Велосипедисти Сумщини, об'єднуйтесь!

Сьогодні: 24 квітня 2024, 18:52

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Настоятельная просьба фото для отчетов загружать в Галерею и делать ссылки в текст отчета.
Многие старые отчеты с фотками, размещенными на других серверах, остались без фоток.



Створити нову тему Відповісти  [ 166 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 18:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
VeloBon написав:
vkv, гарний звіт! :good: Бачу красиві місця в Юті, є на що подивитися та є де покататися! Буде цікаво читати нові розповіді!

P.S. Ти пишеш українською мовою - це ти взяв з собою ноут в SLC, чи володієш сліпим друком?


Ноут привіз свій. Пишу українською бо тут ніякої мовної практики. Російською вдавалось побалакати але теж тільки декілька разів. Радий був страшенно говорити добре зрозумілою мовою...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 18:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Den написав:
Ух ты, настоящий вело-репортаж из Штатов, развёрнутый и с подробной фотосессией! :shock: Вот это эксклюзив! Похоже velo-sport.sumy.ua обзавёлся своим специальным корреспондентом в Солт Лейк Сити, США! :OK:
Теперь можно ожидать интереснейших репортажей-отчётов прямо из "американского велосипедного рая" (с) :wink:


Попробую побыть корреспондентом..Рад что читателям интересно :) А особенно рад что ты поправляешься :friends: Надеюсь скоро прочитать и твой отчет.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 19:42 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14151
Изображений: 2207
vkv написав:
До речі у місцевих теж є свій сайт http://www.randorichard.com/slr. Наступного року планую проїхати декілька бреветів...

Очень понравилась сылка - http://www.bicyclesafe.com/ Особенно "смерть красного цвета" и "конец сзади" :D

Ну, а тебе удачи! :friends: Тренируйся :twisted: :D

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 20:32 
Владимир думаю все рады что ты там оказался, и представилась возможноть ездить там на велосипеде и что намерен участвовать в бреветах в этом "американском велосипедном раю" (с)". :good: :crazy_pilot:
мне было очень приятно читать отчет- спасибо
думаю все обзавидовались (в хорошем смысле)


а где там "Галерея " на сайте ??


Догори
   
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2011, 21:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2011, 14:21
Повідомлень: 508
Изображений: 1535
Велосипед: Stevens Sanremo
Вова отчёт просто бомба :good: :good: :good: За тебя рад ещё больше.От всего этого аж дух захватывает.Успехов тебе,удачи как в спорте так и на рабочем месте. :Bravo: :Bravo: :Bravo: Ждём новой информации из далёкого Солт Лейк Сити :friends: Молодца.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 вересня 2011, 19:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 січня 2008, 03:14
Повідомлень: 897
Изображений: 120
Велосипед: перешёл на двухколёсный
Володь, а бревет ехать будеш под флагом Сумских лосей или америкосовским?


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 вересня 2011, 23:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
Пилигримм написав:
Володь, а бревет ехать будеш под флагом Сумских лосей или америкосовским?

У меня наклейки velo-sport скоро будут...Олег выслал. :friends: Весной приклею и поеду под флагом сумских наклеек. Таких тут нет..Экслюзив 8)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 вересня 2011, 23:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 січня 2008, 03:14
Повідомлень: 897
Изображений: 120
Велосипед: перешёл на двухколёсный
vkv написав:
У меня наклейки velo-sport скоро будут...Олег выслал. Весной приклею и поеду под флагом сумских наклеек. Таких тут нет..Экслюзив



Ура :Yahoo!: наши рулят и по америкосовскому континенту.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 вересня 2011, 00:03 
Офлайн
муж-велосипедист
Аватар користувача

З нами з: 28 липня 2010, 10:54
Повідомлень: 124
Изображений: 224
Велосипед: Kellys Coach 2009
Дуже гарні гори!
А стан доріг та окремі доріжки - це взагалі чудеса як на наші реалії)
Завдяки фоткам та звітам і ми тут, у Сумах, можемо відчути себе "переселенцями" )
Гарних поїздок і хороших людей навколо! :good:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 вересня 2011, 22:03 
Офлайн

З нами з: 03 січня 2011, 00:21
Повідомлень: 28
Велосипед: mtb
обалденные места... завидую их дорогам... на таких можно катить и катить! :) .. удачи на бреветах


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2011, 00:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 травня 2011, 11:28
Повідомлень: 200
Изображений: 1143
Велосипед: leaderFox
З великим задоволенням пишу ще одну невеличку вело історію з Юти. :)
Багато їздити нажаль не виходить. Але останнім часом 2 рази на тиждень на невеличкі дистанції катався. Знову їздив дорогою Емігрантів але цього разу я заїхав на велику гору яка так і називається Big Mountain перевал досить серйозний найвища точка десь 2300 м.

Перелізти на 200 м вище Говерли на вело це для мене не легко :shock: . Перший раз як їхав на цю гору думав що взагалі не заїду. :bad: Місцями велосипед просто зупинявся. До тог ж у горах було досить жарко. Одним словом отримав багато задоволення. %) Фото цього маршруту вже у галереї. Додаю ще декілька.









Це ще на вершина перевалу а висота вже серйозна






Ближче до вершини


З вершини все виглядає приблизно так :dance:


Відчуття висоти складно передати, але все ж таки деякі фото непогані. Подобається мені цей маршрут, тому вже не раз ним катаюсь. Вже відчуваю що їхати стало легше. Швидкі дівчата вже мене не наздоганяють. Тепер я можу перегнати місцевих дядьків і казати їм Hello!!! Під час обгону. Це така традиція вітатись. Супер спортивних хлопців я ще не можу наздогнати, а деяких напевно мені ніколи не обігнати у цю гору. Я поки що не розумію як можна стоячи на педалях працювати по 10-15 хвилин майже не сідаючи у сідло. Але справа не у перегонах…Просто краще мені стало дихати на цих підйомах!!!!! А ось спуск це взагалі фантастика!!!!! :crazy_pilot: Схили дуже круті, та ще й якість доріг дозволяє летіти як на крилах. Спідометр у милях тому спочатку здається що їдеш не дуже швидко, але не складна арифметика і я почав гальмувати, бо швидкість була за 70 км\год. Велоформи у мене поки що не має, що буде коли додати аеродинаміки я взагалі не знаю. Спуск триває десь півгодини. З порогу мого дому тільки підйом з невеличким спуском вже у горах біля озера, відповідно назад тільки спуск. Супер!!!!! :Yahoo!:

Хочу ще розповісти про цікавий парк, що знаходиться ще у межах міста біля підніжжя гір називається він Sugar House Park. Чому так??? Чесно кажучи не знаю :unknown: . Місцевий казав мені що тут колись був цукровий завод. Можливо….Парк надзвичайно красивий.





Це ніби осередок відпочинку та спорту. Багато людей бігають грають у незрозумілі для мене ігри. Американський футбол я не розумію, але тут це релігія. Дуже багато велосипедистів. Приїжджають просто поспілкуватись зустрітись з друзями При чому вело закидується у кузов здоровезного джипу та виймається вже у парку. Це якось не дуже круто… thinks У всіх новенькі вело та форми. Деякі справляють враження класичних покатушників які бояться забруднити форму та вело. Але є навпаки на вигляд серйозні спортсмени.


В будь якому випадку вони молодці, що збираються на вело тусовку. Також відбуваються якісь тренування. Велосипедист розганяється перед перешкодою, а потім зіскакує з вело та перестрибує через бар’єр вже з вело у руках.


Напевно корисно. Вчаться швидко вискакувати з контактів. Я трохи поспостерігав за тусовкою. Молодці вони, до того ж багато дітей та жінок. Напевно збираються родинами.

Пригадались сумські сурові вело будні. Побиті дороги, вело форма з секонд хенду, печиво з Живчиком у якомусь селі, але поряд друзі :friends: та рідні краєвиди…. Чомусь захотілось додому :( , хоча стояв посеред чудового парку. Американцям з карбоновими Треками та супер формою не їхати біля Бухалово та не трястись дорогами з покриттям гуано десь під Липовою Долиною. Але може у цьому і є наша романтика перемагати всі ці побиті дороги терпіти придурків у авто, радіти клаптикам нормального асфальту. Деякім мужнім хлопцям :friends: навіть ризикувати здоров’ям заради улюбленої справи. Це викликає повагу, але романтики з ризиком для здоров’я взагалі не краще треба. Сподіваюсь що неприємні події цього року більше не повторяться.

Але парк все ж таки чудовий!!!! :Yahoo!: Квіти, газони та схили з величними деревами.













Чарівне озеро з надзвичайним краєвидом та птахами.




Гори зовсім поряд.


Один мінус у цьому парку. Місцевим гризунам чи ще якимсь тваринкам, розгледіти не зміг, можна спокійно гуляти парком. Вдень вони не дуже вилазять а вночі напевне вилазять всі гуртом. Результати їх нічного життя скрізь у вигляді добрива (а простіше кажучи г….) не можу сказати що це нестерпно але й приємного мало :bad: . А так чудовий парк. Для велосипедистів зроблені окремі доріжки. Та взагалі фантастичне для наших країв явище. Це пішохідні доріжки!! :shock: Не вірите??? Ось фото…


Велосипедисти їздять тільки по своїх доріжках, авто по своїх, пішоходи ходять по своїх. Порушник :crazy: сприймається як ідіот, що вискочив з лікарні. Такий ось Цукровий парк…
Іноді захожу на сайт. Радий що вело життя у Сумах кипить. А у мене схоже вело сезон у горах закінчився. Серед тижня у горах випав сніг. :(



На тих вихідних я їздив там на вело у футболці. А тепер там на лижах можна ганяти. Тепер доведеться кататись по рівнині.
Всім мій велосипедний привіт з Солт Лейк Сіті!!!! :friends:
Далі буде….


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2011, 08:42 
Офлайн
Трубадур
Аватар користувача

З нами з: 09 червня 2009, 23:22
Повідомлень: 5768
Изображений: 69
Звідки: Сумы
Велосипед: Cinelli
Спасибо, Володя, за отчёт. Классные места, отличные поездки. Да - перевал на такой высоте - это нечто. На велике, конечно, не заезжал, приходилось на похожем рельефе на Тянь-Шане автомобилем. Автомобилю было тяжко. Так что ты у нас настоящий горный король теперь. Жму руку, удачи. И осторожнее - дороги отличные - можно расслабиться и потерять бЗдительность. У нас-то всё время начеку, ибо не знаешь, что тебя ждёт - точнее знаешь, что яма. В общем - дерзай, покажи американцам славянский дух.

_________________
Сижу, никого не трогаю, починяю "Примус"
(Felis)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2011, 11:01 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14151
Изображений: 2207
vkv написав:
Велосипедист розганяється перед перешкодою, а потім зіскакує з вело та перестрибує через бар’єр вже з вело у руках. Напевно корисно. Вчаться швидко вискакувати з контактів.

В штатах очень популярен циклокросс. И в этой дисциплине такие препятствия являются обязательными... Вот народ и тренится перепрыгивать с минимальной потерей времени.
vkv написав:
Пригадались сумські сурові вело будні. Побиті дороги, вело форма з секонд хенду, печиво з Живчиком у якомусь селі, але поряд друзі та рідні краєвиди…. Чомусь захотілось додому

Подтверждение старого-доброго "хорошо там, где нас нет" :mosking:


Спасибо за колоритный отчет. Удачи! :friends:

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2011, 12:02 
Офлайн
Райтер-лауреат
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 16:01
Повідомлень: 2871
Изображений: 3713
Жутко там ездить. А вруг как сплошную белую переедешь да на пешеходку выскочишь. Это ж хорошо, если просто как на идиота посмотрят, а то ж засудят по самое немогу! :D
Но красиво! Нам так не жить - у них даже экстрим организованый. А у нас спокойная покатушка без экстрима невозможна... :pardon:

_________________
Єднаємось!!!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2011, 12:31 
Офлайн
Капитан
Аватар користувача

З нами з: 18 серпня 2006, 16:40
Повідомлень: 3118
Изображений: 1102
Звідки: Sumy, Ukraine
Велосипед: Гарненький
Володя :friends: физкульт привет и огромное спасибо тебе за интересные очерки из Солт Лейк Сіті.
Всё действительно познаётся в сравнении, нам бы ихний подход к человеку и природе, и мы бы жили лучше их на порядок, но увы пока нам этого не дано, поэтому радуемся тому что есть, не смотря ни на грубости порой оскорбления, ни на ямы и ухабы на дорогах, выводим из стойл своих "лошадей" и предаёмся забвению дороги и прелестям природы, наверное именно только этим мы с остальным цивилизованным миром и схожи, имею в виду любовь к передвижению на велосипеде.
Фото твоего вело маршрута и Сахарного парка впечатляют как природным так и человеческим творениями :good:
Судя по тропам у озера


народ в основном тусуется у дамбы :D
Сравнивая фото гор двухнедельной разности,



наверное скоро будешь в выходные кататься с них на лыжах, а велосипед станет как средство доставки тела :D


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 166 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2015 Українська підтримка phpBB
{ MOBILE_ON }
Разработано и поддерживается сообществом "Velo-minus-Sport", г.Сумы, Copyright © 2006-2016
director@velo-sport.sumy.ua