velo-sport.sumy.ua

Велосипедисти Сумщини, об'єднуйтесь!

Сьогодні: 19 березня 2024, 13:24

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Настоятельная просьба фото для отчетов загружать в Галерею и делать ссылки в текст отчета.
Многие старые отчеты с фотками, размещенными на других серверах, остались без фоток.



Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: ПВД в Рильськ (10-11.09.2011)
ПовідомленняДодано: 19 вересня 2011, 21:52 
Офлайн
молодЫк
Аватар користувача

З нами з: 16 липня 2009, 16:45
Повідомлень: 416
Изображений: 788
Звідки: Шостка
Велосипед: Focus Cayo, Старт-Шоссе 1967
На минулих вихідних був проведений ПВД в Росію до міста Рильськ Курської області. Цей шлях вже давно проторений нашими шосткинськими велоактивістами. Мені вже не раз пропонували з’їздити по цьому маршруту, ще з тих часів, коли в мене не було паспорта. Заманювали гарним асфальтом і новим враженнями. На цей раз я приєднався до велопоходу, здійснивши таким чином свою першу закордонну подорож. :mosking:

Учасники міждержавного ПВД:

Володимир (CRYvet) – організатор заходу, ідейний надихач. Не зважаючи на недавнє повернення з Росії, продовжує перебувати там душею і серцем;

Павло – наш головний веломеханік, шосткинський гуру, представник велостаршини;

Богдан (VeloBon) – український велотурист в Росії. :D

Маршрут: Шостка-Глухів-Катеринівка-Рильськ-Бачівськ-Береза-Шостка. Від Берези вирішили закільцювати.



Зустрілись о восьмій ранку в центрі міста.



Стартували. Погода була осіння, доволі похмура, але опадів не було, хоча ми до них готувалися. Також допомагав західний вітер. Непомітно за розмовами добралися Глухова. Там я поміняв гривні на рублі. Також ми організували сніданок з кавою та бутерами.




Наблизилися до державного кордону. Я відправив останні смс зі своїми координатами і пішов з хлопцями проходити прикордонний контроль. Ця процедура виявилася формальною і не складною і оскільки черги не було не зайняла багато часу.
Пара шпигунських знімків. :)




Одразу після кордону дорожнє покриття покращилося. Їхати було приємно і комфортно, зробили невеличку фото сесію на ходу.






В селі Крупець зробили невеличку зупинку де перекусили милуючись гарним видом на озеро. Озеро доволі велике, обліплене рибалками.




Поїхали далі. Невдовзі російська погода погіршилася, почав крапати дощ. Знайшли укриття на легендарній зупинці. Тут завжди зупинявся CRYvet під час своїх марафонів.

Ховаємося від зливи.




Наша велостоянка. На передньому плані велосипед Павла - циклокроссер Surly CrossChek. 8)



Дощ був сильний але короткочасний. Перечекавши його попрямували до Рильська. В тих краях доволі горбистий рельєф, але оскільки асфальт нормальний це не є якоюсь проблемою. В’їхали до міста, по фотографували його визначні місця.

Історичні пам’ятки Рильска.





В Рильску затарилися продуктами, зустрілися зі знайомим CRYvet’а, який надав нам свою дачу для ночівлі.



Переночували, поснідали і почали рухатися до виїзду з міста. По дорозі наштовхнулися на такий ось краєвид.





За містом заїхавши на гірку сфотографувалися. Попрощалися з Рильском і покатили далі.




На шляху до України проїжджали через село Калиновку – батьківщину генсека СРСР Хрущьова. Тут відвідали місцевий магазин і закупилися продуктами, витративши останні російські гроші. Після чого пообідали.





Після гарного обіду рушили до кордону. Як і в Катериновці перейшли його швидко і без складнощів. Рухались по М-02 долаючи тягунці, вітер цього разу заважав.
В контрасті з М-02 і Рильськими дорогами відрізок від Берези до Шостки здався нереально роздовбаним!
В 6 годин були під табличкою Шостка!



Хочу подякувати хлопцям за гарну компанію і організацію заходу! Отримав нові враження, переконався що в Рильському районі дороги кращі ніж на півночі Сумської області.

По кілометражу вийшло за перший день 113.6км, за другий 140.25км.

_________________
STRAVA: Bohdan Remnov
Шостка-Вело


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ПВД в Рильськ (10-11.09.2011)
ПовідомленняДодано: 23 вересня 2011, 10:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 16 липня 2009, 17:42
Повідомлень: 445
Изображений: 352
Звідки: Шостка
Велосипед: Scott Speedster 20
VeloBon, я тут подумал... получается, что на этой покатухе ты установил свой новый рекорд максимального отдаления от дома на велосипеде! Если смотреть по карте, Рыльск удалён от Шостки на 92 км (110 км по дороге). Так далеко ты еще не заезжал! Поздравляю! :drinks:

А вот я до сих пор не могу побить свой рекорд отдаления от Шостки, который был установлен еще в 2009 году, когда я дополз на "Украине" до Конотопа. %) Это была моя первая в жизни 100-ка, с которой всё и началось... Удивительно, но факт: с тех пор прошло 2 года, я поменял уже два велосипеда, один круче другого, а рекорд так и не побит. :oops: Просто не ставил конкретную цель, а само собой как-то не получилось... :pardon:

_________________
STRAVA: Denys Kniaziev
Шостка-Вело


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ПВД в Рильськ (10-11.09.2011)
ПовідомленняДодано: 23 вересня 2011, 11:24 
Офлайн
Директор
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2008, 17:06
Повідомлень: 5732
Изображений: 2260
Звідки: Суми
Велосипед: S-Works Tarmac, Kellys
Den, в следующем сезоне ждем тебя и всех Шосткинских веломаньяков на бреветах АСР в Сумах.
Будем бить рекорды вместе! И таки у нас есть шо бить!
:dance:

_________________
Жизнь - это то, что происходит с нами, пока мы строим планы...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ПВД в Рильськ (10-11.09.2011)
ПовідомленняДодано: 23 вересня 2011, 16:35 
Офлайн
Райтер-лауреат
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2009, 16:01
Повідомлень: 2871
Изображений: 3713
OlMi написав:
Den, в следующем сезоне ждем тебя и всех Шосткинских веломаньяков на бреветах АСР в Сумах.
Будем бить рекорды вместе! И таки у нас есть шо бить!
:dance:

Вы весь мир уже на своих бреветах ждете!... Мне шанса не оставили (а я так не люблю)...
:x :lol:
А покатушка классная! Даже без слов!
Богдан, тебя родной город магнитом держит, что ты от него оторваться не можешь? Нужно будет заехать в те края в следующем году и "оторвать километров на 300 - 400! :D
P.S. Den, залечивай боевые раны - тебя это тоже касается!

_________________
Єднаємось!!!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: ПВД в Рильськ (10-11.09.2011)
ПовідомленняДодано: 23 вересня 2011, 18:14 
Офлайн
молодЫк
Аватар користувача

З нами з: 16 липня 2009, 16:45
Повідомлень: 416
Изображений: 788
Звідки: Шостка
Велосипед: Focus Cayo, Старт-Шоссе 1967
Den написав:
VeloBon, я тут подумал... получается, что на этой покатухе ты установил свой новый рекорд максимального отдаления от дома на велосипеде!
Так, дійсно установив. А до цьго рекордом був той же Конотоп.
OlMi написав:
Den, в следующем сезоне ждем тебя и всех Шосткинских веломаньяков на бреветах АСР в Сумах.
Будем бить рекорды вместе! И таки у нас есть шо бить!
:dance:
Дякую за запрошення! Побачимось ще і в цьому сезоні на бреветі.
Andre написав:
А покатушка классная! Даже без слов!
Богдан, тебя родной город магнитом держит, что ты от него оторваться не можешь? Нужно будет заехать в те края в следующем году и "оторвать километров на 300 - 400! :D
Спасибі за відгук!
А про відстань від Шостки, Den має на увазі віддаленість від міста не по дорозі.

_________________
STRAVA: Bohdan Remnov
Шостка-Вело


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2015 Українська підтримка phpBB
{ MOBILE_ON }
Разработано и поддерживается сообществом "Velo-minus-Sport", г.Сумы, Copyright © 2006-2016
director@velo-sport.sumy.ua